Skocz do zawartości

[ szczecin ] nocleg w nadchodzący weekend 3-4.08.2013


Tomato

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

Moja ukochana wymyśliła sobie wyjazd do szczecina w nadchodzący weekend ale w związku z żaglowcami które mają się pojawić w tych dniach nigdzie nie udało się już zorganizować noclegu :( Wie ktoś z was gdzie można by się zatrzymać na jedną noc z soboty na niedzielę ? Warunki dowolne, oby tylko na głowę deszcz nie padał. Obecnie cena noclegu w hotelu to niej więcej 1000 zł za dobę :) jestem przygotowany na jakieś koszty ale bez przesady. Gdyby ktoś miał jakiś pomysł to proszę o kontakt na pw lub gg 11236193

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

... no tak, Zlot Żaglowców....
..powiem tak, jak Wam spanie w namiocie nie przeszkadza (tylko kto śpi w Zlot Żaglowców?!?!?!) to zapraszam na ogród. Co prawda z dala od Centrum ale pętla tramwajowa blisko.

Niestety rodzina moja liczna a i Gościa mam w domu dodatkowo zatem pokoju wolnego nie znajdę. Kuchnia jest, ciepła woda w łazience też a i pogodę zapowiadają niezłą.
D.

ps: no chyba, że ktoś tu jeszcze coś zaproponuje porządnego. Co tam "paprykarze" z Wami? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Wiem, że utworzono na Zlot jakieś noclegownie dla przyjezdnych, postaram się dowiedzieć coś więcej. Są tam łazienki itd
Wiesz, jak będzie lało to nawet na werandzie się możecie przespać. Tylko że u nas naprawdę luksusów nie ma.

ps: a tak w ogóle no niestety Dziewczyna się obudziła trochę za późno, ludzie od dawna (niektórzy od bardzo dawna) mają rezerwacje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Po wielu trudach udało się zorganizować nocleg więc moje stare kości wyśpią się w łóżku :) 

 

Anarchy dzięki wielkie za propozycję, fajnie że w dzisiejszych czasach można jeszcze liczyć na czyjąś pomoc :) Gdybyś wybierał się na wycieczkę do miasta Łodzi zapraszam do mnie, choć skromnie to zimne piwko zawsze się znajdzie.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Tomato, żaden problem :) Normalnie pokój dostalibyście do dyspozycji, no ale Impreza tak zacna, że Rodzina z Połednia już rok temu "zarezerwowała" sobie wizytę w tym okresie.
Ja mam za to nadzieję, że nie żałujecie przyjazdu :) Jak to wyglądało z perspektywy przyjezdnych?
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...