Skocz do zawartości

[do 1500] trekking do jazdy rekreacyjnej


Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się jaki rower wybrać, czy nowy do tej ceny czy raczej cos używanego nie mam pojęcia jakiej firmy byłby dobry, to moj pierwszy rower który bym chciał kupić nie liczyć wigry 3 :)Poradzicie czego wogole szukać ?


Przezneczenie to jazda na codzien rekreacyjna  i trasy na razie nie wieksze jak 50 moze 100km


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli rozmiar ramy pasuje, to bierz go. Trochę zużyty napęd, przerdzewiały łańcuch. Podejżewam, że albo ktoś nie wie jak go wytegulować/naprawić, albo potrzebuje kasy, albo to jest kradziony rower, bo takiego mieszczucha bym nie sprzedał, co najwyżej oddał w dobre ręce.

 

W opisie sa hamulce tarczowe a na zdjeciu ich nie widze zabardzo

Bo te hydrauliki, to tarczowe nie są, tylko V-ki, ale hydrauliczne.

 

Wysyłane z mojego ASUS Transformer Pad TF700T za pomocą Tapatalk 2

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli rozmiar ramy pasuje, to bierz go. Trochę zużyty napęd, przerdzewiały łańcuch. Podejżewam, że albo ktoś nie wie jak go wytegulować/naprawić, albo potrzebuje kasy, albo to jest kradziony rower, bo takiego mieszczucha bym nie sprzedał, co najwyżej oddał w dobre ręce.

 

Bo te hydrauliki, to tarczowe nie są, tylko V-ki, ale hydrauliczne.

 

Wysyłane z mojego ASUS Transformer Pad TF700T za pomocą Tapatalk 2

To przepraszam za zamieszanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tofi własnie widze ze troche te najmniejsze zębatki się odróżniają, ale w napedzie Deore tak jak tam pisze sprzedawca ze jest to chyba bedzie można wymienić 2 ostatnie koronki?   

 

A po czym sądzisz ze nie potrafi wyregulować sprzedawca?  Sprzedawca to handlarz ma w ofercie 16 rowerów :) jakby miał każdego zostawiać dla siebie to nic by nie zarobił :)

 

Kradzionegoto raczej nie chciałbym kupić a na allegro pewnie sporo takich ofert moze być, orientujecie sie jaka jest tena nowego takiego CUBE ?  bo jak patrzyłem to rozrzut od 3000 do 6ooo zł jesli chodzi o DELHI z tym ze różne są chy a typy



a co do ramy to wedlug tego co piszą w FAQ to dla mnie wychodzi rama 20' -  20,5'' mam 177cm rame obliczyem zgodnie ze wzprem długość nogi do krocza* 0,63 / 2,54     wychodzi troche weicej jak 20,5''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po czym sądzisz ze nie potrafi wyregulować sprzedawca? Sprzedawca to handlarz ma w ofercie 16 rowerów :) jakby miał każdego zostawiać dla siebie to nic by nie zarobił :)

 

Osoba prywatna w większości przypadków sprzedaje rower bo przeleżał na dworze zimę i pordzewiał (patrz łańcuch). W tym przypadku są hamulce Magura, co oznacza, że ktoś zainwestwał nie małą kasę w ten rower. Używane przedwczoraj poszły na ebayu za 60 funtów a były tylko dwie oferty, nówki to 270 funtów. Jeżeli sprzedawca wystawia fakturę to ok, osoba prywatna nie może sprzedać w ciągu roku więcej niż jeden rower bo podchodzi to pod działalność gospodarczą.

 

Wysyłane z mojego ASUS Transformer Pad TF700T za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przesadziłesz tąceną  za magrue na allegro są nowe za 600zł wiec troche ponad 100GBP nie prawie 300... to co kradziny ten rower jest? nowy kosztuje od 3000 do gdzie 6000zł wiec nie wiem juz czy go brac czy nie, jaki ten osprzet deore tez nie wiem bo nie powiedział tylko że deore :) 

 

Fajny jest  ten Kands to dobra firma? No i ten osprzęt Alivo to coś dobrego jest? Bo na Alivio np Krossa to ponizej 2000 nie dostanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny jest  ten Kands to dobra firma? No i ten osprzęt Alivo to coś dobrego jest? Bo na Alivio np Krossa to ponizej 2000 nie dostanie

Dlatego ci polecilem w tej cenie te dwa rowerki, mas jest na temat rowerow marki Kands i Lazaro (to bracia blizniacy) na forum w strefie testow, poczytaj. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpierw zajezdzil to co fabryka dlala, a potem ewentualnie mysl o wymianie. Nie ma co wymyslac i brac puki sa dostepne, bo z dostepnoscia tych rowerkow bywa roznie niestety, dosc chodliwy towar dobry stosunek osprzetu do ceny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przesadziłesz tąceną za magrue na allegro są nowe za 600zł wiec troche ponad 100GBP nie prawie 300...

... za zestaw klamka plus hamulec a drugi zestaw na tył? Wychodzi 1200zł na portalu aukcyjnym, lub 270GBP w sklepie.

 

Wysyłane z mojego ASUS Transformer Pad TF700T za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde Tofi ty bedziesz to drążył? nowe mercedes E klasy kosztuje 200k a kilkuletni 50 40? a ten rower ile ma lat? nie wiem handlarz mi nie powiedział bo nie wie ze 2 -3 lata ma ale mi tego nie udowodni, musi miec działalność? a co mnie to obchodzi ? ja chce rower a nie bedziesz mi tłumaczył ze tylko głupi sprzedaje taki rower. Mnie to zrozum nie obchodzi ważen zebym mogł na nim jezdzić i to wszystko i na tym sie skupmy. 

 

Czy tego uzywanego CUBE brać czy nowego Kandsa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, to ja też się skłonie do tego, alivo chyba na moje jazdy wytrzyma troche a zawsze to nowe. Jak sie zajezdzi to zakupie  nowe czasci byle by rama była w miarę. A ten Kands to dostępny jest cały rok? Bo ktos pisał ze okazja moze zniknać?  Tak myśle czy warto liczyc na obniżkę posezonową ceny? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Tak myśle czy warto liczyc na obniżkę posezonową ceny? 

 

 

Kiedyś Kross był tańszy. Jak ludzie zaczęli kupować to podnieśli ceny i obniżyli poziom dodatków.

Jego miejsce zajął Kands .... taka jest moja opinia.

 

Tak wiec nie liczyłbym na obnizki Kandsa.  Towar im raczej schodzi masowo

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...