Skocz do zawartości

[Który lepszy] - Merida matts tfs 100d /Kross level a4


Rekomendowane odpowiedzi

Wiam mam na oku te dwa rowery i nie wiem który bedzie dla mnie lepszy rower ma służyć mi głownie go jazdy po lesie (strome zjazdy podjazdy )mieszkam w górach . Może możecie polecić mi coś w tym przedziale cenowym 

linki :http://allegro.pl/kross-level-a4-rama-s-rocznik-2012-i3422076046.html

        http://allegro.pl/merida-matts-tfs-100-d-2013-od-merluk-i3422739330.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to mówią każdy swoje chwali...ale kupilem dla kogoś ostatnio Scotta i muszę przyznać ze jest ta firma godna polecenia.

Większość będzie sugerowała się jakością osprzętu kosztem gorszej ramy...a ja powiem zupełnie inaczej... Lepiej kupić cos na lepszej ramie bo to jest baza a osprzęt sobie wymieniać. W końcu będzie się miało rower marzeń.

 

Wysłane z mojego Nexus 4 za pomocą Tapatalk 4

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko 

 

Jak to mówią każdy swoje chwali...ale kupilem dla kogoś ostatnio Scotta i muszę przyznać ze jest ta firma godna polecenia.
Większość będzie sugerowała się jakością osprzętu kosztem gorszej ramy...a ja powiem zupełnie inaczej... Lepiej kupić cos na lepszej ramie bo to jest baza a osprzęt sobie wymieniać. W końcu będzie się miało rower marzeń.

Wysłane z mojego Nexus 4 za pomocą Tapatalk 4

 

Jak to mówią każdy swoją ramę chwali dopóki mu nie pęknie a  ciężko jest ocenić przed zakupem , którego producenta rama lepsza czy gorsza zwłaszcza w budżecie do 2000, podpasywać nam może geometria, malowanie a wszędzie praktycznie pisze to samo  6061 ALUMINIUM, hydroforming. Najczęściej więc kiedy wydaje nam się że dokładamy do ramy kosztem gorszego osprzętu to płacimy tak naprawdę za napis na ramie taki jak Scott, Cube, Author, Merida... który kojarzy nam się z solidnością i większą wytrzymałością niż rower mało znanej marki. Możemy się sugerować jedynie opiniami na forach oraz tym jak postąpił producent w przypadku pęknięcia ramy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...