Skocz do zawartości

[2000zł] Rower dla 9 latka


Rekomendowane odpowiedzi

Jako ze z niewiadomych przyczyn zamknieto moj poprzedni temat to zakladam nowy

 

moj syn ma 9 lat wazy 68 kg i ma 135 cm wzrostu... poprzednie jego rowery popsuly sie (pekla rama) dlatego szukam nowego, wytrzymalszego niz te slabe chłamy... czekam na propozycje... gatunek dowolny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw się zapytaj do czego ten rower Twojemu synowi potrzebny. Pęknięta rama? Powodów może być dużo, chociażby brak pytania do czego ten rower ma służyć. Na wyspach wiele dzieciaków i nie tylko po prostu na te pytanie odpowiada BMX, bo chcą szaleć po ulicach. Wątpie żeby twoja latorośl z kolegami z podwórka jechał sobie codziennie w góry. Tak samo pewnie nie puścisz dzieciaka żeby sobie bez opieki pojechał 100 km od domu.

 

Wysyłane z mojego ASUS Transformer Pad TF700T za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam tak te dwa tematy i tak myślę że nie dacie spokoju temu dzieciakowi ; ) trochę śmiechu było ,ale czy to na pewno nie jest jakiś żart wcześniej było 10k teraz już spadło do 2k więc wszystko jak na razie wskazuje na to że ktoś ma ciekawe pomysły ,albo chce nam zaoferować trochę śmiechu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojj wiecie co z kolejii to chyba ja powinienmem zrezygnować z zakupu a kasę przeznaczyć na Mc Donalda 170cm/62kg?:) Cieżko temat potraktować poważnie, ale jeśli tak to wygląda w rzeczywistości to w pierwszej kolejności lekarz rodzinny potem dietetyk bo nie wiadomo czy to choroba czy zaniedbanie a w drugiej regularne ćwiczenia i tu bardziej wskazany byłby jeśli ma być to rower to taki stacjonarny treningowy,żeby dziecko nabrało ogólnej sprawności i nie zrobiło sobie w terenie krzywdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...