Skocz do zawartości

[Łódź] pomoc w wyznaczeniu "górskiej" trasy


kamfan

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie przeprowadziłem się do Łodzi, pierwszy trening i pierwsze 80 km zrobione  :) Powiedzcie mi czy w okolicy Łodzi (+/- 30 km) są jakieś "górskie" tereny, gdzie można się zmęczyć na podjazdach? Mógłby mi ktoś zaproponować trasę o długości ok. 80 km z przewyższeniem min. 600 m?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MTB, ale może być po szosie. Priorytet to przewyższenie, chodzi o możliwie najmniej płaską trasę (może być krótka w postaci pętli, najwyżej przejadę kilka razy). Będę bardzo wdzięczny za opis lub ślady GPS. Może Krajobrazowy Park Wzniesień Łódzkich? Chyba strasznie płasko tu macie :P



 

W Łagiewnikach jest kilka konkretnych podjazdów, które umożliwiają zrobienie 600m wzniesień na odcinku 50 km 

Jak możesz to podaj współrzędne tych podjazdów np. z Google Maps.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie jakieś propozycje? Jutro ma być bardzo ciepło, może byłb ktoś chętny na spotkanie na tym placu z kolumną na końcu piotrowskiej o 7:45? Do 12 można pojeździć pokazalibyście mi jakąś górzystą trasę, średnia myślę, że 25 km/h wystarczy (ewentualnie jak będą chętni można wyjść poza "lekki tlenik") :)

 

Znacie adresy jakiś for internetowych/stowarzyszeń rowerowych w Łodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz się z kimś ustawić? To zrób to w tamtym temacie. Czemu? Bo ludzie mają go w obserwowanych? Bo są przyzwyczajeni szukać informacji o wypadach właśnie w tamtym temacie. Ja wpadłem na twoje zapytanie całkiem przypadkowo dziś rano. Gdybym wpadł wczoraj, to pewnie bym zaproponował jakiś wypad do Łagiewnik. Ale wczoraj patrzyłem tylko w tamten temat służący umawianiu się na wypady. Rozumiesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...