Skocz do zawartości

[koszulka] Accent Bellamonte


Rekomendowane odpowiedzi

chciałem zakupic koszulke na rower, model taki jak w opisie, nie jestem z tych małych kruszynek, w klatce mam 113cm a w pasie 104cm i własnie problem czy wejde w koszulke takowa, niby rozmiar XXXL w klatce ma 116cm a w pasie tylko 96cm (tak podaje producent) czy to wogole jest zgodne z rozmiarami, ma ktos koszulke accenta? czy one trzymaja takowy rozmiar jak podaje producent? czy rozciaga sie to troche czy nie? bym przymierzył to w sklepie, ale juz sie nauczyłem ze w sklepach rowerowych mozna dostac tylko to co maja akurat na wystawie:/

 

a wiec brać XXXL i 116cm w klatce czy XXL 112cm? brzuch mi sie w zadna z nich nie zmiesi i tak :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj spokoj ze sklepami rowerowymi, nie spodziewalem sie takiej zenady jaka zastalem kupujac, tzn chcac kupic, gdyz wciaz w trakcie realizacji jestem, wlasnie Accent'a w moim przypadku bralem pod uwage model Phantom i Amorillo, wybralem w koncu Phantoma, zamowilem w jednym ze sklepow sieci Accent, i czekam juz tydzien prawie :P i pewnie drugi bede czekal, zygac sie chce, z rekawiczkami podobnie, wybralem sobie model Sticky Fingers - Accent'a, wyrob po prostu wcielo, nigdzie ale to nigdzie nie ma, nawet tam gdzie juz ze 3-4 pary Accenta byly, szacun za te 3 :D to sticky... no way, tez zamowilem, rowniez czekam tydzien

zjezdzilem sklepy w warszawie, jedna wielka kupa, go sport taki moloch, ponoc wspolpracuja z accentem, polki sklepowe zaprzeczaja jednoznaczenie takiej wspolpracy, maks sport to samo, 3 najnizsze modele - that's it

 

co do rozmiaru, coz, sam mialem problemy z rozmiarem, w koncu zamowilem dwa rozmiary zarowno Phantoma jak i Sticky Fingers, L i XL, ja z tych kruszyn :D wzialem Phantoma bo ponoc troche luzniejszy, co do rozciagalnosci materialu, nie wiem, zobacze jak ja dostane dopiero, o ile to nastapi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Accent podaje na stronie masę sklepów, z któymi niby współpracuje.

W większosci tych sklepów sprzedawcy twierdzą, że nigdy nie sprzedawali rzeczy Accenta, bo mają inne, a Accent tylko chiałby z nimi współpracować.

Reklama jest więc na wyrost.

 

Ja kupilem zestaw Avio: spodenki XL i koszulka S.

Koszulka praktycznie nie naciąga się, więc weź to pod uwagę.

Ponadto stójka jest dość wąska i mi obciera jabłko adama.

Gumka na dole jest mocna aż koszulkę trochę podnosi.

Przymierzałem napierw L, ale była lekko luźna. W kaltce mam 101cm.

Rozmiary koszulek ogólnie są jednak zgodne z opisem.

Z innych firm mam rzeczy w dokładnie takich samych rozmiarach i leżą tak samo.

Swoją drogą dziwne, bo powinienem mieć cały komplet L przy moich wymiarach.

 

W przypadku spodni trochę ciężko jest się wpasować.

Mam w udzie 57cm, a w pasie 84.

Nogawki XL lekko mnie cisną.

Nie przeszkadza to, ale czuję że mam coś obcisłego na nodze.

Spodenek L nie mogłem nawet włożyć.

 

Lepiej przymierzyć najpierw choćby inny model w celu sprawdzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh w krakowie z accentem jest taka sama sytuacja - nigdzie nie maja ich produktow, w moim przypadku koszulki. zjezdzilem sporo sklepow rowerowych /okolice mogilskiej/ i kicha. dzwonilem nawet do sklepu niby wspolpracujacego z accentem to gosc powiedzial ze nie maja nic z accenta.

@dgim

tez chcialem kupic tego phatnoma ale chyba zrezygnuje - jakos nie potrafie kupic betow bez ich uprzedniego przymierzenia. zamowiles koszulke w cykloturze czy gdzies idziej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamowilem w koncu w sklepie z grupy ACCENT, w sumie tam gdzie kupilem rower, pod domem mam sklep,

tak wiec przymierzanie jak najbardziej wchodzi w gre, malo tego, udalo sie zamowic dwa rozmiary, L i XL - tak samo rekawiczki, tak wiec bede mogl sobie na spokojnie przymierzyc i w konsekwencji wybrac rozmiar jeden z dwoch

 

Tobie tez radze po prostu sie przejsc do sklepu z grupy Accent i zamowic, bez zadnych problemow zamawiaja, tu masz adresy sklepow

 

http://www.velo.com.pl/sklepyaccent.htm

 

we wtorek moze bede juz mial obie rzeczy, ale sie ludze :)

 

 

dodam moze jeszcze, iz nie wszytkie sklepy z owej grupy maja ceny katalogowe, mam pod domem 2 sklepy, oddalone od siebie o jakies 100m, w jednym sa ceny katalogowe, w drugim niestety juz nie, zawyzaja o kilkanascie zlotych, pompka authora 37.90 u nich 45 z licznikiem bylo to samo, tak wiec to tez wez pod uwage

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...