Skocz do zawartości

[Dwudniowy wypad nad Jezioro Białe koło Gostynina]


silenoz

Dojazd nad Jezioro Białe  

9 użytkowników zagłosowało

  1. 1. 1. Jak chcecie pojechać nad jezioro Białe

    • Autem - wyjazd piątek po pracy ~19.00
    • Autem - wyjazd sobota rano ~7.00
    • Rowerem - wyjazd piątek po pracy ~19.00
    • Rowerem - wyjazd sobota rano ~6.00
    • Pójdę za głosem ludu
      0
  2. 2. Terminy wyjazdu nad Jezioro Białe

    • 5 - 7 Lipiec
    • 12 - 14 Lipiec
    • 26 - 28 Lipiec
    • Każdy termin mi odpowiada


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

 

Jaki jest planowany realny czas dojazdu rowerem ? O której wyjazd ? Nie mam doświadczenia z jazdy nocą . Czy przejazd jest planowany Piątek i dalej Kutno czy od Piątku odbijamy w prawo ? Kiedy planujecie powrót ?

 

Na prawie wszystkie Twoje pytania znalazłbyś odpowiedzi w tym temacie.

Wyjazd (ekipa rowerowa) - piątek ok. 19.00

Realny czas dojazdu - 3,5 - 4 godziny (o ile nic się nie wydarzy się na trasie, nie pogubimy się itp. itd.

 

Jak nie masz doświadczenia w jeździe nocą to wiedz, że 40% trasy będziesz jechać nocą właśnie, na dodatek będą to drogi nieoświetlone, więc porządne oświetlenie jest wskazane.

 

Do tej pory jeździłem przez Kutno, drogi z odbiciem w prawo za Piątkiem nie znam. Z uwagi na jazdę wieczorem po ciemku raczej nie będę chciał kombinować z poznawaniem nowych dróg. No chyba, że odpalę nawigację.

 

Ja mam dość wyjazdów na których jest słaba pogoda, pada deszcz i jest chłodno. W związku z tym ja w czwartek jak wyjdzie słońce, chętnie się zakręcę wokół miejsc do spania.Dzisiaj to co najwyżej można informacyjnie zadzwonić, zapytać się czy w ogóle jeszcze coś jest i jaką mogą ilość osób przyjąć :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Śledzi ktoś prognozy długoterminowe?, jeżeli ma być ładnie to można jutro się rozglądać za jakimś domem do wynajęcia na weekend.

 

http://www.sfora.pl/Taki-bedzie-lipiec-Szykuj-sie-na-fale-afrykanskich-upalow-a57265

 

 

Równie dobrze można czytać Fakt lub pudelka. Jedno i drugie to syf i poziom bliski zeru. Chociaż i meteo.pl się mocno zeszmaciło jeżeli chodzi o prognozowanie pogody. Poczekamy zobaczymy.

 

Dla mnie spanie w namiocie to nie problem. Jeszcze jak tylko będzie osoba która mi zabierze namiot w aucie, to już w ogóle spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba ocipial.. tyle to kosztuje nocleg w murowancu w tatrach...

 

Napisz jeszcze jakie to sa pokoje, dwójki? Czy zbiorowe?

 

 

są dwójki, są 4ki, ale ma mi potwierdzić co wolne, Tomkowi i mnie raczej wisi czy to będzie 2,3 dychy drożej bo miejscówka jest nad samym jeziorem, masz tam kajaki łodki itp plus pomost

 

Pixon miał tam zadzwonić bo namiot jest tańszy podobno

 

wczoraj trochę posiedzieliśmy nad tym i temat nie jest łatwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Zadzwonię tam, bo cena 40 zł jest nieakceptowalna, szczególnie jak zaczęliśmy dyskusję i w pierwszym poście była cena 20 - 30 zł. Tyle za nocleg to ja mogę zapłacić w górach lub nad morzem, ale nad jakimś jeziorem. Zobaczę czy coś wynegocjuje z tego.

 

W temacie udzielały się jeszcze osoby chętne na wyjazd, widzę, ze im bliżej tym większa cisza z ich strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyż większość plaż przy jeziorze to tereny prywatne, jeżeli coś znajdziesz na dziko to pewnie po chwili się zorientujesz, że przebywasz na terenie prywatnym i ktoś Cie znajdzie i powie, że za dychę możesz tu być, inaczej spadaj. Czyli i tak wyjdzie 30-40 zł. Jeżeli chcesz 1 km od jeziora to spoko, ale potem przy jeziorze raczej się nie rozłożysz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz , masz z grubsza strony z których wiedzę czerpaliśmy

 

http://e-turysta.net...udy-lucienskie/

 

http://e-turysta.net...in-115686.html�  tu jest lipa

 

 

http://e-turysta.net...in-115685.html�  tu pisaliśmy na razie no reply

 

a tu głownie oglądaliśmy co i jak

 

 

http://www.agrogosty...x.php?p=kwatery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pixon, ja się nie odzywam bo nie lubię się umawiać 'na pałę'- po prostu wyskoczyło trochę niezależnych ode mnie zawirowań i wolę się na razie wycofać z dyskusji niż zacząć kręcić tak jak teraz mną kręcą.
Po prostu na teraz nie wiem co i kiedy mogę-.-'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekipa już jest pełna, lista gości zamknięta. Rowerowi niech dzwonią do kierowców ws. bagaży. W sobotę robimy grilla, trzeba będzie zrobić zakupy, niech każdy o tym pomyśli, ktoś chętny na szaszłyki w sobotę? Trzeba będzie odpowiednio więcej mięsa i składników kupić. Samochodowi wyjeżdżają pewnie koło 18-19, zobaczymy. Piszcie bo coś cicho a ustaleń zero ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba ustalić co jemy i czy nie taniej przywieźć z Łodzi żarcia niż potem dymać do gostynina

 

ja zabieram kolegę Wiktora i jedziemy potem przez Radogoszcz Olek chce jechać od razu na A1 jeszcze dwie osoby niby mają jechać z nami .......

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

Pixon, ja się nie odzywam bo nie lubię się umawiać 'na pałę'

 

Spoko, spoko ja pretensji do Ciebie nie mam, ani do nikogo kto coś tam się włączył w dyskusję. Mogę tylko powiedzieć jedno, żałujcie, że Was tam nie będzie :) Zapowiada się dobry słoneczno-itny weekend :)

 

 

Marcin my jesteśmy wstępnie umówieni, że przyjeżdżasz po nasze bagaże w piątek przed wyjazdem. My raczej będziemy jedli kiełbasę, może jakiś karczek. Szaszłyków mi się nie chce robić. Dzisiaj jeszcze się zdzwonimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...