Skocz do zawartości

[Dwudniowy wypad nad Jezioro Białe koło Gostynina]


silenoz

Dojazd nad Jezioro Białe  

9 użytkowników zagłosowało

  1. 1. 1. Jak chcecie pojechać nad jezioro Białe

    • Autem - wyjazd piątek po pracy ~19.00
    • Autem - wyjazd sobota rano ~7.00
    • Rowerem - wyjazd piątek po pracy ~19.00
    • Rowerem - wyjazd sobota rano ~6.00
    • Pójdę za głosem ludu
      0
  2. 2. Terminy wyjazdu nad Jezioro Białe

    • 5 - 7 Lipiec
    • 12 - 14 Lipiec
    • 26 - 28 Lipiec
    • Każdy termin mi odpowiada


Rekomendowane odpowiedzi

opcji kilka:

 

1. jedziemy rowerami z łodzi ok 80 km nad jezioro Białe tam pluskanie się, relaks i nocleg (poniżej przykładowe miejscówki)

2  jedziemy autem/autami z rowerami, na miejscu wycieczka rowerowa, potem pluskanie, grill albo co,  piwerko,  na drugi dzień powrót

 

 

3 albo kilka dni :P

 

linki przykładowe nocleg około 30 zł/osoba

 

http://www.biale.turystyka.pl/

 http://ujedrka.dobrynocleg.pl/

 

termin do ustalenia byle by ciepło było:) pisać czy ktoś w ogóle chciałby takie coś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak po 28.06 i nie w terminie ET to ja chcę! :)

 

 

et,dt,esp,abs...   nie wiem, może hardcory też chcą wyluzować?

 

 

rzucam temat, bo woda jest czysta bo klimat jest fajny bo to oderwanie od durnego miasta, pracy, imprez w zadymionym pubie itp.,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Idea super, do realizacji w któryś weekend lipca. Jesteśmy z Magdą za opcją weekendową z dojazdem rowerem. Jakbyśmy się w miarę szybko ogarnęli, to można nawet i w piątek wyjechać ok. 18.00 maks. 19.00. Z Radogoszcza jest tam 85 km, to w ok. 3,5 do 4h bylibyśmy na miejscu (bez ciśnięcia - średnia ok. 23km/h)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

My z Magdą również wypadamy w trzeci weekend lipca tak się składa :)

 

Jadąc asfaltem non stop za kimś zrobienie średniej na poziomie 22-24 km/h to nie jest wielki wyczyn, nawet na góralu z oponami od traktora ;)No ale jasne tempo dostosujemy do najwolniejszego w końcu jedziemy się tam zluzować, a nie napinać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Znamy to z tego wyjazdu:
http://pixon.bikestats.pl/348363,Nad-Wisle.html

 

Powinieneś znaleźć gdzieś miejsce na namiot. Jednodniowy wypad jak najbardziej możliwy, jednak jest to wtedy coś na zasadzie szybko, szybko bo już jest późno. Ani za dobrze nie popływasz, na plaży nie poleżysz, piwka się nie napijesz. Nie o to chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

absolutnie 1 dniowy wypad dla mnie odpada ma być relax:)

 

pamiętajcie że jeśli chcecie jechać rowerem, to musimy znaleźć miejscówkę żeby grilla mieli no i jedzie się z plecakiem więc trochę ciężej niż normalnie. tam są fajne tereny do jazdy( z Xanagazem tam zrobiliśmy wycieczkę) dlatego pod rozwagę rzucam dojechanie autami z rowerumi

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że jak napisze "do południa" to moja wypowiedź stanie się ewidentnie absurdalna :/

Co do rzeczy pod rozwagę, to lajtową opcją może być podjechanie pociągiem do Kutna. Potem zostaje już tylko jakieś 35km.

Ja osobiście jestem trochę zainteresowany taką wycieczką. Może nawet bym wziął namiotek, albo psa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że jak napisze "do południa" to moja wypowiedź stanie się ewidentnie absurdalna :/

 

 

widzisz kolego, tu ludzie robią po 400 km jednego dnia nic już tutaj nikogo nie zadziwi hehehe

 

możesz przybyć pociągiem przecież to nic złego a jak pies miły to weź i psa:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałam mi lata koło pióra- mogę jechać rowerem, mogę autem. Przy czym rower ma sens tylko w piatek, a ta opcja znów Magdzie nie pasuje więc moze rzeczywiście te auta.

Tylko wolałabym nie być kierowcą, szczególnie że nie wiem czy większe auto(jedyne sensowne) będzie dostępne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałam mi lata koło pióra- mogę jechać rowerem, mogę autem. Przy czym rower ma sens tylko w piatek, a ta opcja znów Magdzie nie pasuje więc moze rzeczywiście te auta.

Tylko wolałabym nie być kierowcą, szczególnie że nie wiem czy większe auto(jedyne sensowne) będzie dostępne.

 

 

na razie chętnych i tak nie ma bo nikt nic nie pisze, ja kierowcą mogę być gdyż lubię i auto udźwignie przynajmniej 2 rowery:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

na razie chętnych i tak nie ma bo nikt nic nie pisze,

 

Jakie nie ma. My jestesmy chetni :)

Dobrze, juz sie dogadalam z Pixonem jak to rozwiazemy i dostosuje sie do wiekszosci kiedy mamy jechac. Moze byc piatek kolo 18:30 bo ja do 16 pracuje po drugiej stronie Lodzi

 

Asia, czy zabierasz Wojtka?

 

PS: Ty sie scigasz w Enduro Trophy? :) Kiedys bym z checia na to pojechala, bardziej wole te klimaty niz XC czy maratony :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klasycznie... zarzuciłam terminem, a może się okazać ze będzie mi nie pasował-.-'
No, ale jeszcze zobaczymy jak to będzie- na dniach się rozwiąże.... bo chętna na wyjazd nadal jestem. Bardzo:)

Nie wiem co z Wojtkiem, zapytam go jutro. Tylko, ze on z tymi kolanami to na pewno nie moze tam dojeżdżać rowerem.

Zaś co do ET- nie, nie startuje. Ktoś musi pomagać organizatorom w organizowaniu;)
Ale ogólnie polecam spróbować się na ET wybrać- to zupełnie inny klimat niż na reszcie zawodów i zawsze jakieś ciekawe doświadczenie. Chociaż też trzeba takie coś lubić.(w sumie nie wiem czy mogę linkować do innych forów, więc tylko filmik z czerwcowej edycji w Brennej-> 

 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym to rozważył (odpowiedź na pytanie Alkor i Silenoza), ale mi nie pasuję 13-14 lipca.

Tak samo nie pasuję mi opcja z wyjazdem w piątek. Oponuję za samochodami i do nich wrzucić wszystko. Jak będzie trzeba mogę pojechać zapewne pojazdem. Z tym że upchnę 3 osoby i 2 rowery. I to tak bym wcześniej trochę potrzebował informacje o tym jak jedziemy.



 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...