Skocz do zawartości

[Dwudniowy wypad nad Jezioro Białe koło Gostynina]


silenoz

Dojazd nad Jezioro Białe  

9 użytkowników zagłosowało

  1. 1. 1. Jak chcecie pojechać nad jezioro Białe

    • Autem - wyjazd piątek po pracy ~19.00
    • Autem - wyjazd sobota rano ~7.00
    • Rowerem - wyjazd piątek po pracy ~19.00
    • Rowerem - wyjazd sobota rano ~6.00
    • Pójdę za głosem ludu
      0
  2. 2. Terminy wyjazdu nad Jezioro Białe

    • 5 - 7 Lipiec
    • 12 - 14 Lipiec
    • 26 - 28 Lipiec
    • Każdy termin mi odpowiada


Rekomendowane odpowiedzi

jak się ze mną zabierze jedna osoba plus 2 rowery to wejdą i bagaże

 

ale ludki pytanie jest takie - jak chcecie dojechać na miejsce np w piątek rowerami ( albo w sobotę rano) to wam się na miejscu będzie chciało w sobotę jeździć jeszcze? no bo jak w sobotę plażujemy to chyba nie ma sensu żeby samochodowcy brali rowery....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

W sobotę możemy gdzieś kawałek się przejechać (pod warunkiem że przyjedziemy w piątek, jednak ja się raczej nastawiam na plażowanie, grillowanie, pływanie o innych rzeczach nie wspominamy bo tu młodzież czyta forum... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a że się tak zapytam, czemu chcecie się tłuc po szosie tymi rowerami zamiast pojeździć po fajnych leśnych szlakach na miejscu.....

 

jest relacja z zeszłego roku od Xanagaza ale mocno wulgarna hehe więc wstawię tylko tracka: :P

 

http://www.gpsies.com/map.do?fileId=byrqzafzxwyzeprj

 

"Po wjeździe na zielony szlak zaczyna się las, las, las, las, las... Niestety u nas pod Łodzią nie ma takich leśnych terenów, jechaliśmy otoczeni zielenią dość spory kawałek, po drodze pojawiły się błędy nawigacyjne, które wyprowadziły nas na otwartą przestrzeń, jeszcze nie było skwaru... Teraz trochę o przyrodzie, bo trasę na tracku widać. Jeziora, lasy, szutrówki, asfalty, lasy, lasy, lasy, jeziora. Niesamowite, mieszkamy 90 km od takich terenów i jeszcze tam nie byliśmy, błędy zostały popełnione, ale nie z kategorii tych których nie można naprawić.  Tereny zachwycają, to są takie mini mazury bliżej Łodzi. Lasy są prawie dziewicze, nie widzieliśmy praktycznie żadnych śmieci, może tam żyją inni ludzie? Kto wie. Natomiast widzieliśmy węże, łosia, stadko dzików. Przyroda na wyciągnięcie ręki"

 

to co dało się zacytować hehe

 

 

 

i tak czasu na plażowanie/grillowanie będzie mnóstwo, wieczorem w sobotę cała niedziela,.., no nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagłosowałem, gdyż jak się uzbiera ekipa poranna sobotnia samochodowa to jadę, jeszcze w sobotę trzeba nakręcić setkę.

 

 

nie strasz ludzi dystansem koksie!!!!

 

co ci się nie podoba w piątku wieczór, od jednego noclegu więcej nie zbiedniejesz:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raven rzecze(tak jak Minor myląc 'oponowanie' z 'optowaniem':P):

"Co do sprawy trzeciej, to jak najbardziej jestem na tak. Podobnie jak Silenoz oponuję za dojazdem autem i rowerem pojeździć po fajnym leśnym terenie, a nie męczyć szosę. Moja kondycja chyba by nie pozwoliła na takie manewry. Ale to byśmy pojechali w piątek, czy jak? Nie mam konta na krosiarskim FR.org, więc możesz być moją pełnomocniczką w tej sprawie. tongue.gif"

 

Ja się będę odhaczać w ankiecie pewnie jutro jak się dowiem co z tym 5-7. Jutro może będę też miała jakieś konkrety od Wojtka.
Także tak- głos Ravena idzie na auta, Wojtek jak będzie jechał to też będzie za tym.

 

A tak w ogóle to ja nie rozumiem czemu dojazd rowerem ma przekreślać jazdę w sobotę? :)
Ja to raczej widzę tak żeby i w sobotę trochę się na rowerach poszwendać(trochę.Podkreślam:P) a potem zalegać, grillować etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra to ile nas w końcu jest na ten wyjazd bo trzeba by było miejscówki obadać...

 

 

uwaga montuję tu listę:

 

Ekipa Automobilowa ( ilość aut niesprecyzowana, u mnie 3 osoby 3 rowery) termin piątek - z rowerami

 

1. Silenoz

2. Xanagaz

3.

 

Minor - pisać cię na automobile na PT?

 

Ekipa Rowerowa (PT)

 

1.Magda

2 Pixon

3

 

dopisywać się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dodam jeszcze moje dwa słowa. Jestem za tym aby dojechać bajkiem w piątek a potem jeszcze w sobotę dokręcić ile będziemy chcieli. Jeszcze nie wiem czy będę brał udział w tym evencie  gdyż terminy mogą mi nie spasować. Jak tylko będę znał termin wezmę udział w ankiecie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Transport w piątek rowerem, chyba że pogoda nie pozwoli

Ustalmy taką rzecz, że generalnie na ten wypad pogoda musi być super. Według mnie nie ma co się pchać nad to jezioro i jechać autem jak będzie padać lub będzie chłodno. Bo co to za przyjemność z takiego wyjazdu.

 

Aktualizacja listy:

 

Ekipa Automobilowa termin piątek - z rowerami

 

1. Silenoz [kierowca 3 + 3]

2. Xanagaz

3. Olek [kierowca 2 +2 ?]

 

Ekipa Rowerowa (PT)

 

1. Magda

2. Monika

3. Pixon

4. Alkor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekipa Automobilowa ( ilość aut niesprecyzowana, u mnie 3 osoby 3 rowery) termin piątek - z rowerami

 

 

Dodaj jeszcze tylko, ze automobil Marcina jest brany pod uwage :)

 

A co do pogody-jak bedzie brzydko to zawsze mozna posiedziec, pograc w karty, posmiac sie popic i inne rzeczy fajne porobic... :)

 

Nie no, zartuje. Przydalaby sie fajna pogoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mój pierwszy post na forum więc witam wszystkich:)

 

Jeśli wyprawa nie jest dla kręgu zamkniętego to chętnie dołączę;)  (ewentualnie jeszcze jedna osoba ze mną)

 

Jaki jest planowany realny czas dojazdu rowerem ? O której wyjazd ?  Nie mam doświadczenia z jazdy nocą .

 

Czy przejazd jest planowany Piątek i dalej Kutno czy od Piątku odbijamy w prawo ? 

 

Kiedy planujecie powrót ? 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pixon, usuń znak zapytania przy mnie w ekipie rowerowej bo jesli jade to właśnie z Wami, a do auta bym tylko komuś rzeczy podrzuciła.
Bardzo Was przepraszam, ze jest jak jest ale ten brak możliwości skonkretyzowania kiedy mogę itd niestety jest niezalezny ode mnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ok tylko przydałyby się jakieś konkrety a nie takie maslo maslane. Ustalmy konkretny termin wedlug glosowania i bedziemy planowac auto, rower i noclegi.

 

[Edit] wiekszosci pasuje 5-7 lipiec wiec tak jedziemy. Teraz pytanie kto jedzie autem i kto chce zostać zabrany. A my ustawiamy się po południu (po pracy) na zbiórce i jedziemy na miejsce.

W poniedziałek jakiś nocleg wypadałoby zarezerwowac. Kto chce z kim być w pokoju?

Lampki obowiazkowe na przód i tył-niech nikomu nie przyjdzie do głowy wybrać się bez oświetlenia.

 

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...