Skocz do zawartości

[rower] Kross Level A6


Rekomendowane odpowiedzi

gratuluję zakupu ;)

 

co do powietrza w amorku niestety nie mogę się wypowiedź, ponieważ nie sprawdzam tego... ale coś jest troszke mniej tego ciśnienia bo zbytnio dobija. Może to wina ego że jeździłem na mrozie potem do domu go wstawiłem...

 

chciałem od razu dodać że po 2 miesiącach od kupna ułamał się taki srebrny hak do tylnej przerzutki... możliwe że gdzieś zachaczyłem bo był trochę wygięty no i to że skakałem <_< ale 32 zeta i nowy mi wstawili w sklepie .

 

Od razu powiem jak mam dobrze ze sklepem.... właściciel sklepu ma klub sportowy i takiego levela A6 więc wszystkie części zamienne ma na stanie i na nic nie musze czekać ani dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że ten koleś w servisie mi już 5 razy naciągał i dalej się luzuje jak mnie wytrzęsie w terenie : ).

 

A jak byś mógł załatwić to dziękówka : ) .

 

A co do zimy to pewno że nie będę jezdził na Krossie . Mam taki stary rower z Auchana : ) to będę śmigał w

 

zimie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech... Ja na swoim raczej jezdzic nie zamierzam, chyba ze po szosie i ubitym sniegu. Wypadaloby czasem w teran sie kopnac, ale jesli napada sniegu po kolana (a ostatnimi czasy tak sie dzieje) to nie bedzie o tym mowy. Poki co zajme sie wymiana czesci osprzetu i oczywiscie konserwacja :P A, no i na przyszly sezon kask musze kupic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"A jest w A6 mozliwośc założenia tarczówek ? Po waszych komentach spodobał mnie się ten rower" .

 

Oczywiście że jest :D . A rower jest naprawdę spox . Jak chcesz to mogę ci strzelić kilka fotek dokładnie pokazujących piękno tego roweru :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za Krossa A6 dałem równe 2000 zł w Legnicy tylko wymieniłem częśći min. kierownicę mostek sztycę i jeszcze parę pierdół . A jeszcze tak miałem że te częśći co mi koleś wymienił to tamte wziął (kiera mostek) a dał mi inne mniejwięcej cenowo takie same . Ja z allegro raczej bym nie brał . Bo jak coś pierdyknie to gdzie go dasz na przegląd jak np. koleś co ci sprzedał będzie mieszkał na 2 końcu polski :P

 

Sry że słaba jakość fotek .. ale przed chwilą robiłem w domu (ciemno już :) ) . Jutro jadę w teren to porobię jakieś foty na łonie natury :P

 

sta60001resizedip5.th.jpg

 

sta60002resizedjj6.th.jpg

 

sta60003resizedij3.th.jpg

 

sta60004resizedjk5.th.jpg

 

sta60005resizeduc6.th.jpg

 

sta60006resizedkt0.th.jpg

 

sta60007resizedum3.th.jpg

 

sta60008resizeduy5.th.jpg

 

sta60009resizedvz3.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jak komu wygodnie :P . Ja jak pierwsz raz wsiadłem na Kross-a (przed sklepem jeszcze) to nie wiedziałe o co chodzi z tymi przerzutkami :) . Ale w terenie naprawdę się sprawdzają , wszyscy w klubie mi gadają że w terenie to tylko gripy , ale ja się przyzwyczaiłem do DC i mi się podobają , wygodnie mi się jezdzi i miętko chodzą :P .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do rozmiaru to ja mam 19" ramę a wzrostu 182-3 cm . Idealna by była rama 18" , ale Kross robi tylko 21" 19" 17" . Jeżeli masz poniżej 178-180 cm to bierz raczej 17" . A na tym forum jest też pełno tematów "jak dobrać odpowiedni rozmiar ramy" . Poczytaj sobie i dokonaj wyboru :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym brał na twoim miejscu Krossa A6 (tego co teraz jest czyli 2006r. ) ale jak wyjdą nowe Krossy .

Bo pewnie ceny poprzednich roczników zejdą ostro w dół . To pewno A6 kupisz już za 1700 zł 1800 zł może , :)

ja bym tak zrobił na twoim miejscu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...