Skocz do zawartości

[do 1500 zł] rower, cross


Rekomendowane odpowiedzi

 unibike flash ma w cenie 1399 lepszy osprzęt. a to jest cena na stronie producenta, ja w sklepie urwałem te 99 zł, a 50 na pewno ci zejdą z ceny i co do unibike to sie ma żadnych obaw że są jakieś niedoróbki jak w kandsie, wszystko na pożądnych komponetach złożone.

lepszego markowego niż unibike nie znajdziesz w stosunku cena jakość i na pewno wygrywa osprzętem z tą meridą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 unibike flash ma w cenie 1399 lepszy osprzęt. a to jest cena na stronie producenta, ja w sklepie urwałem te 99 zł, a 50 na pewno ci zejdą z ceny i co do unibike to sie ma żadnych obaw że są jakieś niedoróbki jak w kandsie, wszystko na pożądnych komponetach złożone.

lepszego markowego niż unibike nie znajdziesz w stosunku cena jakość i na pewno wygrywa osprzętem z tą meridą.

 

no tak, ale czemu kands/ lazaro tak polecaja? Jakby padaly jak muchy, psuly sie czy byly kiepsko wykonane, to by tutaj raczej nikt ich nie polecal?

czy zle mysle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno za dużo myślisz, najpierw chcesz kandsa żeby było taniej,  a potem szukasz rowerów markowych jak merida z całkowicie innej grupy cenowej.

jak wcześniej nie miałeś porządnego roweru to bierz kandsa lub lazaro, a na pewno będziesz zadowolony i długo ci posłuży do rekreacyjnej jazdy.

jak chcesz markowy to bierz unibike i tyle, proste. unibike ci polecam po prostu z autopsji, tak jak go kupiłem dwa lata jeżdże i jeszcze żadną śrubką przy nim nie kręciłem bo nie ma potrzeby, ale jak szukałem dla siebie roweru to nie wiedziałem o istnieniu kandsów i lazaro.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecają ze względu na osprzętu, za te pieniądze nie ma szans kupić rower innego producenta z tym osprzętem.

Jest wiele przypadków jakichś trzasków w okolicach korb/pedałów (ja pedała wymieniłem i nadal coś trzeszczy , więc obstawiam że suport, a przejechałem trochę ponad 60 km), było też coś o trzaskach w kasecie lub piaście z tyłu.

Po zakupie można wymienić pedała, gripy i szczęki bo są strasznie tandetne ale to niewielki koszt.

Nie podobają mi się obręcze ze żłobieniami wzdłuż, trochę piasku i mamy niezły papier ścierny tylko że klocki na tym cierpią.

Na plus muszę dodać że przerzutki chodzą bardzo dobrze (o ile trafią się wyregulowane, albo jak się je wyreguluje) ale to nie jest dziwne bo to są najlepsze podzespoły w tych rowerach.

 

O i jeszcze można by wymienić stopkę, bo jakoś tak niepewnie rower na niej stoi i z wyglądu jej jakość jest tragiczna, czyli na wstępie trzeba do roweru dołożyć ok 100zł.

 

poczytaj wątek rower-lazaro-integral-v ostatnie strony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za cenę z linka? :icon_confused:

 

To coś jest warte może z 750 zł, chociaż ja akurat szukam roweru dziewczynie za tyle lub mniej i tego bym na pewno nie wziął

 

za 1150, dorzucili do tego amortyzowane siodelko (wiem, jakies 50pln jak nie mniej ^^). Wazne, ze jej sie spodobal, od razu pasowal, wiec po co szukac dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...