Skocz do zawartości

[1300-1800] Rower crossowy jaki?


Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie to jest powrót do punku wyjścia i naginanie budżetu (120%), co było głównym powodem pisania przeze mnie tamtego postu. Jeśli chodzi o hydrauliki to prawdę mówiąc nie zależy mi na nich, mogą być równie dobrze zwykłe mechaniczne, które zapewne są nieco tańsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Mbw3 napisał:

Cześć,

chcialbym kupic w miarę porządny rower crossowy. Budzet to do 1500-1800 zl.

Czy mozecie cos zaproponowac optymalnego w tej cenie?

http://lazaro-bike.pl/sklep/lazaro-x-force-v4-men-2020_pid=261    na v-brake

https://www.rowerynajtaniej.pl/pl/p/Rrower-28-Cross-KANDS-Avangarde-DISC-czarno-niebieski-Mat-2018-RAMA-19/1952 hamulce hydrauliczne

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, slawek1077 napisał:

tak jak pisałem lepiej kandsa a różnice wydać na zmianę siodełka itp. bo te fabryczne są kiepskie. ale jeśli miałbyś możliwość dołożyć jeszcze trochę to za 2300 masz 

https://www.rowerzysta.pl/rowery-crossowe/rower-crossowy-wheeler-cross-6-4-man-2018.html

 

To już trochę za dużo przy czym moja rama i tak nie jest dostępna gdy mam 177cm wzrostu.

Jakie siodełko polecasz ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Akselpl napisał:

Tak mowa o wersji 2019. Czyli brać Kandsa? Czy może dołożyć do Lazaro ?

Jeśli za 1800 masz  przerzutki deore i ramę "garbatą" - to tak, kands wygrywa. Ale wyłącznie przy takim założeniu  :)

Edytowane przez Pablo59
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Akselpl napisał:

Nie mają już 2019 i albo mogę zrezygnować albo za 1900 mogą sprzedać 2020. Ktoś ma zdjęcia ii specyfikacje tego 2020? bo nie mogę znaleźć żadnych różnic. Co się zmieniło w 2020 ?

nic się nie zmieniło, to jest wersja wypuszczona w 2018r, najtaniej jest za 1850 w linku który podawałem wcześniej

W dniu 20.04.2020 o 10:41, Akselpl napisał:

To już trochę za dużo przy czym moja rama i tak nie jest dostępna gdy mam 177cm wzrostu.

Jakie siodełko polecasz ? 

jest dostępny, rama 48

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19" - chyba że jesteś wybitnie długonogi, ale i tak wówczas przymiarka do 21" niezbędna

Integral V3 jest DŁUUGI, w odróżnieniu od swojego następcy (x-force) - i tu raczej 21 " nie wchodzi w grę.

Edit:  Maestro 2017 zresztą też :)

Edytowane przez Pablo59
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :)

Jestem tu nowy, więc na początek dzień dobry wszystkim :) Zwracam się do Was z prośbą o doradzenie w kupnie dwóch rowerów (dla mnie i dla żony). Budżet - do 2000zł na rower.

Oboje mamy 173 cm wzrostu, ja ważę 85kg, ona 67kg. Jaki rozmiar ramy będzie najlepszy, 19"?

Jeździć będziemy głównie turystycznie po małych miasteczkach Górnego Śląska, tak więc głównie asfaltowe dróżki + leśne ścieżki rowerowe w lasach Rud Raciborskich, mniej lub bardziej wyboiste, dlatego myślę nad kupnem właśnie czegoś z kategorii "cross". 

Chciałbym żeby rowery miał z przodu amortyzator i były niezawodne :P Widziałem że polecacie Velberg Explorer, tylko czym różni się np. wersja 3.2 od wersji 5.2? Różnica w cenie to 500zł, ale czy laik odczuje różnicę? Podobnie z Kross Evado, jest kilka wersji i dosyć trudno mi się w tym połapać.

Dzięki, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...