Skocz do zawartości

[Katowice] Pikniki K-ce + Zagłębie


Lapec

Rekomendowane odpowiedzi

To co organizujemy? Pomysł na nocny przejazd do Pszczyny się rodzi w tempie bardziej niż relaksacyjnym/piknikowym z piątku na sobotę tj. 28/29 lub z soboty na niedzielę tj. 29/30. Mile widziane dobre oświetlenie: przód + tył oczywiście, można zabrać nawet lampę naftową  :P Moc kajaków wodnych niech będzie z wami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filip, dziękuję za chęć niesienia pomocy w organizacji nocnego wypadu (jak zawsze liczę na Ciebie), ale z tego co pamiętam w tym temacie trasy zapodaje Marcin :P. Nie ma sensu powielać postów i pomysłów które rozpoczeliśmy na Bikersach, więc tam go kontynujmy; poza tym myślę aby odnośnie tej akcji otworzyć osobny temat. Tak czy siak tu na 100% wstawimy zaproszenie dla wszystkich chętnych, bo tempo będzie raczej typowo piknikowe :) no i przede wszystkim Piknikowicze i Bikersi to jedna ekipa często jeżdżąca razem... od dawna :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale z tego co pamiętam w tym temacie trasy zapodaje Marcin :P.

 

E tu korekta, trasy może każdy dodawać i planować, ja tam tempa pilnuje :P. Na ostatnim on tourze było gadane mogłeś nie wiedzieć nieważne koniec tematu :)

 

Nie ma sensu powielać postów i pomysłów które rozpoczeliśmy na Bikersach, więc tam go kontynujmy; poza tym myślę aby odnośnie tej akcji otworzyć osobny temat. Tak czy siak tu na 100% wstawimy zaproszenie dla wszystkich chętnych, bo tempo będzie raczej typowo piknikowe :) no i przede wszystkim Piknikowicze i Bikersi to jedna ekipa często jeżdżąca razem... od dawna :D

 

Amen Prezes amen :) bym prosił ino linka z ostateczną wersją wrzucić tu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

E tu korekta, trasy może każdy dodawać i planować, ja tam tempa pilnuje :P. Na ostatnim on tourze było gadane mogłeś nie wiedzieć nieważne koniec tematu :)

Pisałem w kontekście tego, że to temat z Bikersów, ale wyszło jak wyszło... no i mam jasność :P

 

Jak ustalimy to zaproszenie będzie na pewno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwestii informacji, w ten weekend jadę Mikołów i Gliwice ( niestety sam :( ), więc na moją obecność raczej liczyć nie ma co. Ewentualnie w niedzielę, po Gliwicach, ale to się jeszcze zobaczy.

 

Aha ; musztardę mogę komuś przekazać w piątek. Tak się jakoś złożyło, że dojechała ze mną do domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko wskazuje na to, że mamy dwa podobne tematy... nie wiadomo gdzie konkretnie pisać :D

 

pojawił się problem :D, choć do obejścia, moja propozycja jak jedziemy na Zagłębie Pikniki jak w drugą strone Bikersi, lub jak ambitnie Bikersi jak light Pikniki :)

Po rozmowie m.in z kolegami z S-ca i siostrą Pikniki będą wyjeżdżać ok 10 na on toury Bikersi mogą dojechać szybszym tempem, zresztą co tu pisać wyjdzie w praniu :D Poza tym nikt nam nie każe cały czas jeździć razem, można w któryś weekend zrobić 2 wycieczki na 2 style jazdy,choć wiadomo im więcej osób tym weselej :)

 

Aha ; musztardę mogę komuś przekazać w piątek. Tak się jakoś złożyło, że dojechała ze mną do domu.

 

Ja tam znam jednego bankowca który może w sejfie ją zamknąć :P

 

----------------

 

Jak ktoś ma jakieś układy ze słońcem to je przykręćcie bo spłonę w tym Beskidzie jutro :P:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość prazynka

No to tym razem jestem i mogę jechać. Szukam grupy lightowej :) Co robimy i kiedy?



No to tym razem jestem i mogę jechać. Szukam grupy lightowej :) Co robimy i kiedy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche za goraco na jezdzenie , mozna z ciepła wykorkowac

Jak leśnych ścieżek nie lubię, to teraz z chęcią wskoczyłbym do lasu i pojeździł w cieniu. Temperatura w weekend ma być na takim samym poziomie, co mnie skłania do zastanowienia się nad ściganiem, bo w takiej temp. to przejadę na maksa dwa kółka.

 

Jeziorko, cień pod drzewem, zimny browarek ... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filip nie każdy jeździ, jak my. Nie ujmując nikomu, ale połowa piknikowej ekipy w takiej lampie odpadnie już w połowie drogi, nawet jadąc spokojnym tempem. Warunki do jazdy są dość ciężkie i trzeba być z nimi obytym, a nie wyruszyć ot tak, bo można się nieźle zdziwić.

 

Na taką pogodę, dla lekko kręcących to raczej Bolina, albo Rybaczówka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Bardzo chętnie dołączę do kolejnej wycieczki :) niestety czekam aż ściągną mi szwy z kolana (z powodu ostatniej górskiej wycieczki) więc dostępny będę najwcześniej od weekendu - mam nadzieje że najbliższego :)

Mysłowice pozdrawiają!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wiadomo od jakiegoś czasu planujemy nocny wypad do Pszczyny. Wypad byłby w czasie weekendu (może nawet tego najbliższego czyli 28-29.06 lub 29-30.06) Na razie zbieram info, kto byłby chętny. Generalnie wypad ma być klimatyczny i o to głównie chodzi :) Wiadomo czym nas więcej tym lepiej. Tempo lekkie z oczywistych powodów. W trakcie planowane ognisko z kiełbaską. Plan trasy bierze na siebie Filip.

Napiszcie mi aby miał pogląd, kto z Was pisałby się na taką akcję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość prazynka

28go mam imprezę więc odpadam, sobota dzień na odpoczynek i mogę jechać jak by co :)

 

EDIT: napiszcie + - ile kilo to wychodzi ;]

29-30 to dobry termin :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...