Skocz do zawartości

[Katowice] Pikniki K-ce + Zagłębie


Lapec

Rekomendowane odpowiedzi

świetne zdjęcia, fajny klimat Super :)
Troche jestem zdziwiony bo byłem na tych zamkach (Mirów, Bobolice) i ciężko było z jednego na drugi piechotą przejść a tu Prezes kołem przejechał :D
Grzegorz ja ciągle liczę na tą jurę że z czymś lightowym wyskoczysz, opcje pociąg rower pociąg czy tam pociąg rower nocleg rower pociąg nieważne później pomyślimy :)

Pierw Rogoźnik, Smyqu poczekamy poczekamy a jak byś się skusił pojechać to najwyżej wrócimy przez Sosnowiec żebyś nie musiał zaś aż tyle sam kręcić :) Wszystkich innych w dalszym ciągu zapraszamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaa.. miała byc jura a była samotnia z psem w lesie ;( ale miałam takiego doła ze nie dałabym rady pojechac z chłopakami....

Swoją drogą ustawiając się na" lajtową" trase po jurze z Grzegorzem trzeba mieć swiadomosc tego w co sie pakujemy :D

 

jutro trasa na Rogoznik ..lajtowa.. ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O której na ten Rogoznik jedziecie ile tam jest tych lightowych km ??

 

ok 50 km chyba że Smyq-u się skusi ( a bardzo bym chciał ;) ) to ok 60 km light bo wycieczka na cały dzień, planowany powrót ok 20 :) zależy ile zajmie nam obowiązkowe ognisko na Rogoźniku :)

------------------------

za względu na słabe zainteresowanie start z ING zostaje odwołany

i dla świętego spokoju ustalany start na:

-12.35 na # Załęskiej z W.Pola (koło przejazdu KWK Wujek)

-13.00 pod żyrafą w Parku Sląskim

 

pogoda dobra więc szykować szprychy :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  Może ja się skuszę :), choć tak o 18 -19 to chciałbym być z powrotem ;)

 

 

cześć kolego :) fajnie by było jak byś pojechał :) co to Twojego/ naszego powrotu nie mogę za dużo napisać bo grupa dopiero się tworzy i nie znamy możliwości osób które hipotetycznie pojadą ( też nie napisałeś skąd jesteś :P ) zobaczymy , nie mogę nic obiecać

 

 

PS: nic nie stoi na przeszkodzie żebyś wcześniej odszedł "od stołu" jak by co ktoś na pewno wyprowadzi Cię w stronę domu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno wróciłem z parku śląskiego na rowerze, może uda się wstać bez problemu rano :P

 

BikoBiko

Jak z Sosnowca jesteś to jak chcesz można się gdzieś na centrum ugadać na przykład o 12 pod Kiepurą i jechać wspólnie na Kato.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bajker81

hej wszystkim życzę udanej wycieczki,miłego kręcenia i ogniskowania :):D ja niestety dzisiaj na rogoźnik nie dam rady :confused: z powodu kontuzji którą miałem jakiś czas temu a ostatnio o sobie znowu przypomniała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również dziękuje za wypad, ognicho, towarzystwo, wyszło super :) Szczególne podziękowania dla prowadzących (m.in. Filip & Diobeł) za  trase bez przygód :) 65 km pykło po wuszcie, kartoflach i piwerku klasa :) Przypilnował ktoś tej krechy na musztardzie czy w ciemno wierzymy? hehe :D Do oby kolejnego i niech moc kajaków wodnych będzie z nami :D
 


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...