Skocz do zawartości

[Katowice] Pikniki K-ce + Zagłębie


Lapec

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bajker81

Chętnie się karne ale proponował bym okolice 14 - 14,30, niech se każdy spokojnie obiad zje ;]

 

Masz rację Marcin. Tak więc o 14:30 pod ING.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bajker81

Jakby ktoś mnie zgarnął gdzieś z centrum Katowic, bo nie znam trasy to mogłbym jechać ;)

Siema.No problem mogę podjechać. Przy parku Kościuszki może być około 13:30?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bajker81

Ok nie ma problemu to będę czekał, wezmę szarą czapkę z daszkiem abym był bardziej rozpoznawalny.

 

 

a Ja będę w niebieskim kasku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bajker81

Ok nie ma problemu to będę czekał, wezmę szarą czapkę z daszkiem abym był bardziej rozpoznawalny.

 

Edit. Lepiej pod zenitem albo przystankiem na awfie na przykład koło stacji.

 

 

Ok no to będę przy AWF-e +- 13:30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypadzik rewelacyjny! Bawiłem się świetnie; podoba mi się ta jazda po lekku i bez spiny dla samej przyjemności i frajdy z toczenia się przed siebie w doborowym towarzystwie. Dziękuję wszystkim za klimat i wspólne kręcenie :)

 

Anita jak dla mnie jesteś bohaterką tego wypadu - szacun! Mam nadzieję, że jeszcze nie raz z nami wyskoczysz na koło, a to co nakręciłaś dzisiaj to początek wspaniałej przygody :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


no co tu dużo pisać :)
- Anita super wielkie słowa uznania!
- Smyqu nawet nie wiesz jak się cieszę że udało ci się pitnąć przed praniem na drodze :)
- Michał korba korbą dało rade dało hehe

ogólnie tak jak gadaliśmy super spędzona niedziela, oby takich więcej :) dzięki wszystkim za obecność :))

 

EDIT: chciałbym się ogłosić zwycięzcą konkursu pt. "Kto złapie pierwszego kleszcza w sezonie" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche pozno , ale tez dziekujemy , w drodze powrotnej nie dosc ze uciekalismy przed burza to w lesie natknelismy sie na loche  z młodymi i przed nia tez zwiewalismy hehe .

Anita dzis zmeczona jak pieron , ale zadowolona . Dzieki za towarzystwo.

 

ps.

kiedy fotki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://maps.google.pl/maps?saddr=Aleksandra+Fredry,+Katowice&daddr=Parkowa+to:50.3222826,19.0770469+to:Aleksandra+Fredry,+Katowice&hl=pl&ll=50.29241,18.955536&spn=0.234691,0.676346&sll=50.382144,19.03656&sspn=0.058562,0.169086&geocode=FWQi_gIdgIUhASkTAtkZyc4WRzETMK5sdl_KDA%3BFf_1AAMdh2IiAQ%3BFWrb_wIdthcjASmhC0YeA9EWRzEUuwi_5pdPUA%3BFWQi_gIdgIUhASkTAtkZyc4WRzETMK5sdl_KDA&oq=rog&t=h&dirflg=w&mra=dme&mrsp=1&sz=13&via=2&z=11

 

zbiórka:

godz 12.00 => przy siedzibie banku ING w Katowicach Piotrowicach (ul. Jankiego)

godz 12,25 => przy przejeździe kolejowym w Katowicach Brynowie (# ul. Pola z ul. Załęską)

godz 12,45 => przy żyrafie w Parku Śląskim

 

sygnałem że my to my niech będzie migająca przednia lampka rowerowa :)

 

durnie tak cytować samego siebie no ale ten weekend ponoć ładnie ma być wiec wyjazd "aktywny" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...