Skocz do zawartości

[amortyzator] Raidon X3-czy ta blokada w ogóle działa


rs8

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam takie pytanie do użytkowników Raidona X3, czy wam blokada skoku  w ogóle działa? Wysłałem amortyzator na gwarancje z wadami (uciekające powietrze, niedziałająca blokada) Amortyzator dostałem z powrotem z jak twierdzi serwis całym nowym tłumikiem. A blokada dalej nie działa, czuć że po wciśnięciu blokady amortyzator działa delikatnie ciężej ale nie ma tzw kompletnego "betonu"  jak to jest np w XCR. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale chodzi Ci o to ,że po zablokowaniu ugina się tak do 2 cm ?  Jeśli chodzi o to to tym sie nie przejmuj tak musi być ,żeby tłumik nie uległ uszkodzeniu jak zapomnisz odblokować przed jakąś przeszkodą. Raidon a xcr to inne klasy amorów i nie warto je porównywać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale chodzi Ci o to ,że po zablokowaniu ugina się tak do 2 cm ?  Jeśli chodzi o to to tym sie nie przejmuj tak musi być ,żeby tłumik nie uległ uszkodzeniu jak zapomnisz odblokować przed jakąś przeszkodą. Raidon a xcr to inne klasy amorów i nie warto je porównywać :P

Wesług mnie on się na blokadzie ugina troszke mniej niż bez blokady. Dołaczam film na którym jest mniejwięcej pokazane, najpierw uginam go z blokadą potem bez. Czy to trzeba jakoś wyregulować czy jak?

http://www.youtube.com/watch?v=6KqNZmdveVg&feature=youtu.be

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...