Skocz do zawartości

[rower] Lazaro Integral V3


Gość TheMan

Rekomendowane odpowiedzi

Gość TheMan

The Man masz dwa magnesy czy co to tam przykręcone na szprychy z przodu?

 

Tak, bo nie zdjąłem po poprzednim liczniku ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ok 182-184cm i mam 21cali rower (inną kopie lazaro). Zarówno na rowerze MTB 19cali jak i na Crossie 21cali czuje sie dobrze.

Czyli ja chyba też powinienem wziąć 21. Dzięki za odpowiedź.

Zależy ile masz do klejnotów.

 

83/84 cm. Jak myślisz, na której ramie będzie bardziej komfortowo?

Edytowane przez nordart
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

83/84 to taka odległość na styk pomiędzy 19" a 21". Najbezpieczniej by było się jednak przymierzyć w rowerowym albo wziąć 19". Dylemat.

Dylemat, dokładnie. Tak bym już zamówił, ale teraz to już sam nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm, a ktoś z posiadaczy może mi powiedzieć jak jest z gwarancją? Tzn. czy na wszystko jest 2 lata gwarancji, czy tylko na ramę, a na podzespoły 12 miesięcy. Pytam, bo na allegro pojawił się identyczny rower, tyle że o 50 zł tańszy, właśnie z gwarancją 2 lata na ramę, reszta na 12 mieś.

Edytowane przez nordart
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzęt 12miesięcy rama 24 miesiące. Dzisiaj przejechałem ok 30km na moim Tanderze (kopia Lazaro albo odwrotnie) i nie bolały mnie plecy itp, nie czułem, żadnych niedogodności. Gdy jeździłem na ramie 19 cali to ręce miałem dość blisko siebie tutaj muszę je troche dalej wyciągnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sklepie mam możliwość przymiarki tylko Kands Mastro, czy ten Lazaro posiada taką samą ramę jak Maestro? Niby numerki mają te same, lecz na zdjęciach się różnią.  Warto dopłacić (~150zł) do Maestro?  

Druga sprawa, nie jestem do końca zdecydowany co do wyboru MTB/cross, lepiej kupić crossa i w razie czego wymienić koła i mieć "mtb", czy może na odwrót?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgubiłem gdzieś zaślepkę amortyzatora, orientujecie się czy idzie ją gdzies dostac? Pisałem do sprzedawcy i obiecał, że dośle, ale po 2 tygodniach dalej nic ;p


 

edit

http://www.cyklotur.com/czesci/lancuchy-kasety-wolnobiegi/lancuchy-rowerowe/spinki-ogniwa/p,sram-spinkapowerlink-sre-8-rz-sa6012-sram,42122.html#75520822

ta spinka pasuje do łańcucha integrala v3?

 

właśnie czyszczę napęd, warto łańcuch wrzucić do benzyny? co zrobić z kasetami i resztą napędu?

Edytowane przez rmqkr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są już. 89 sztuk.

Napiszcie jeśli pojawi się opcja amorka z blokadą.

napisałem do nich i odpisali, że nie będzie z blokadą. Chyba trzeba sie na scudo atlantic przyczaić, albo kands maestro, tylko nie wiem czy z kuli blokady amortyzatora, warto tyle dopłacać(maestro). Swoją drogą kupowałem ktoś, lub wie coś na temat tego sklepu, bo tam znalazlem Scudo dostepnego: http://sklepsportowy.pl/rower-scud-atlantic-28-alivio-reg-amortyzator-p-5550.html

 z góry dzięki za info.

Edytowane przez nordart
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgubiłem gdzieś zaślepkę amortyzatora, orientujecie się czy idzie ją gdzies dostac? Pisałem do sprzedawcy i obiecał, że dośle, ale po 2 tygodniach dalej nic ;p

 

 

edit

http://www.cyklotur.com/czesci/lancuchy-kasety-wolnobiegi/lancuchy-rowerowe/spinki-ogniwa/p,sram-spinkapowerlink-sre-8-rz-sa6012-sram,42122.html#75520822

ta spinka pasuje do łańcucha integrala v3?

 

właśnie czyszczę napęd, warto łańcuch wrzucić do benzyny? co zrobić z kasetami i resztą napędu?

 

 

udało mi się założyć tą spinkę (musiałem mocno nadepnąć) ale rozpiąć jej już nie sposób

 

co robić? ściskanie, wykrzywianie, czyszczenie, kombinerki nic nie daly

Edytowane przez rmqkr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było już wielokrotnie pisane, że spinka srama nie pasuje do hg40. Do tego łańcucha albo spinka kmc albo droga ale kompletnie bezproblemowa Wippermann connex. Spinki srama możesz próbować się pozbyć za pomocą skuwacza, w ten sposób pozbywalem się jednorazowki shimano.

 

Wysyłane z mojego HTC Desire za pomocą Tapatalk 2

 

Edytowane przez Piehursson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

spinka srama nie pasuje do hg40

 

Kkompletna bzdura jeździłem na takiej z łańcuchem HG 40, musi być tylko dobrana do szerokości łańcucha.

 

 

właśnie czyszczę napęd, warto łańcuch wrzucić do benzyny? co zrobić z kasetami i resztą napędu?

O benzynie są dwie szkoły, kasetę mechanizm korbowy czyścisz i wycierasz do sucha, nie ma na nim być smaru/oliwy, kaseta i mechanizm mają być podczas eksploatacji suche.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez potwierdzam kupiłem Sram8 i jakoś ciężko mi ją założyć może są różne wersje, a szczypcami nie będę ściskał bo nie o to chodzi. Connex de best.

 

 

Mam dwie spinki srama i wszystko pasuje. Chyba nie umiecie tego założyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...