Skocz do zawartości

[zawody XC] FamilyCup - Radzionków - 2 czerwiec


Rekomendowane odpowiedzi

Gratulacje dla młodziutkiego za pierwsze miejsce, dobrze szedłeś jako jedyny podjeżdżałeś tor saneczkowy, tak trzymać! Mnie też udało się podjeżdżać i tor i mostek ale błoto dało strasznie popalić, dawno serce nie wchodziło na takie obroty ;) Ogólnie uważam imprezę za bardzo udaną, poza poślizgiem startu mojej grupy (35/45). Badura był niesamowity zrobił mi dubla 200 metrów przed metą, a konkurencji odskoczył na taki dystans, że to po prostu jest makabra, wielu miało szerokie oczy ze zdziwienia, że już dubla zaliczyli ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja generalnie w tym roku bez rewelacji ... brak treningu i majowa walka z antybiotykiem nie pozostało bez śladu na formie ... ostatni nie byłem ale zaliczyłem tylko 7 na 9 rund ;-/

 

Jak zwykle zwycięzcy w moim mniemaniu to jakieś robokopy i jedyne co w życiu robią to jazda na rowerze ;D

 

Mam nadzieję że w tym roku nie będzie problemu z wynikami ...

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla młodziutkiego za pierwsze miejsce, dobrze szedłeś jako jedyny podjeżdżałeś tor saneczkowy, tak trzymać! Mnie też udało się podjeżdżać i tor i mostek ale błoto dało strasznie popalić, dawno serce nie wchodziło na takie obroty ;) Ogólnie uważam imprezę za bardzo udaną, poza poślizgiem startu mojej grupy (35/45). Badura był niesamowity zrobił mi dubla 200 metrów przed metą, a konkurencji odskoczył na taki dystans, że to po prostu jest makabra, wielu miało szerokie oczy ze zdziwienia, że już dubla zaliczyli ;)

 

A dziękuje dziękuje :D Co do swojego startu jestem bardzo zadowolony udało się wygrać chociaż los od początku nie był po mojej stronie, ponieważ zerwałem bębenek na rozgrzewce i musiałem pożyczać tylne koło od kolegi i zaciągnięty łańcuch za bardzo nie chciał współpracować z inną kasetą :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podjechałem popatrzeć bo akurat miałem po drodze i byłem przy podjeździe na mostek. Pierwszy raz byłem na Księżej Górze na zawodach i zdziwiło mnie, że trasa nie idzie przez ten kawałek FR, fakt było tam mega ślisko, ale za to bardzo technicznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak z wynikami ? kiedy będą na stronie mosir'u? ja startowałem w 17-18. I na ostatnim nawrocie na trawie przed metą mnie zarzuciło i gleba :D  może ktoś widział :D

 

Szewka, ja tą twoją glebę widziałam :D

 

Haha, mówiłam, że zamówiłam na dzisiaj słoneczko? :P

 

Widziałam dwie osoby w stroju z forum - jedna osoba na czarno-pomarańczowo-białym KTM-ie, a druga na czarnym Cubie. Przyznać się kto to był? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Widziałam dwie osoby w stroju z forum - jedna osoba na czarno-pomarańczowo-białym KTM-ie, a druga na czarnym Cubie. Przyznać się kto to był?

 

A to ja: Udało mi się wywalczyć 6 miejsce w kategorii 19-23 mimo,że mnie zdublowali. Organizacyjnie gorzej niż w zeszłym roku. Mimo,że zapisy trwały do 12.00 to start był dopiero o 15. Problemy z chipami(jak zwykle),długie czekanie na wyniki mojej kategorii.

 

936109_205912096223254_671992015_n.jpg

 

BTW:Dzisiaj jakiś wysyp KTM-ów był. Widziałem,aż 4 . Toryna 2012, Myroona 2011(zdublował mnie :)), i jakieś dwa alu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...