Skocz do zawartości

[zawody XC] FamilyCup - Radzionków - 2 czerwiec


Rekomendowane odpowiedzi

Dziś zawitam do mosir`u z propozycja zmiany trasy pomijającej niemal całkowicie asfalt .

Ludzi znam , oni mnie znają na szybka zaczepkę odpowiedzieli że wszystko można zrobić ... zobaczymy co wywalczę :)

 

Pozdro

Byłoby ekstra! Czekam na info czy udało się coś wskórać ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar także wystartować (pierwszy raz) i mam pytanie czy brać ze sobą jakieś większe zapasy jedzenia ? Po zawodach wszyscy się rozjeżdżają czy jest jakaś imprezka z panienkami:D ? Może ktoś napisać co bierze na takie zawody ?  :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szewka, jak jeszcze tego nie wypełniłeś to w nazwie odbiorcy trzeba wpisać: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Radzionkowie.

 

Na stronie jest informacja, że biuro czynne od 9, kobiety i dzieci do 14 lat mogą rejestrować się do 9:45, a mężczyźni się do 12:00.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwyczajowo na zawodach za wpisowe dostajesz kupon na posiłek ... w zeszłym roku były kiełbaski i buła...

 

Pozdro

Rzezniol i co udało ci się coś załatwić? Wiadomo już jak trasa będzie wyglądać? Może wiecie czy będzie tor saneczkowy jako podjazd albo ta ścieżka co idzie obok toru? Mariusz trzeba by siębyło w piątek albo w sobote skoczyć obczaić co i jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie pada to śmigam do pracy 21 km w jedna stronę więc jako tako pod krótkie XC baza być powinna.

Nie mam zamiaru kręcić kółek na Księżej Górze ... jedyne co to przy okazji chcę kilka razy podskoczyć i potrenować podjazd pod sam mostek ten zaraz po starcie i to najlepiej w deszczu aby sprawdzić jak sprawują się mokre deski.

 

Ale jak chcesz potrenować to mam w planach kilka treningów do końca czerwca po 100+ km ...

Muszę rozpykać potrzeby organizmu na długich wypadach ... chcę Transjure (185 km) zrobić w czasie poniżej 10h.

 

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...