Skocz do zawartości

[lodz] dobry tani sklep z rowerami


mmiksa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

Tutaj masz listę sklepów: KLIK

 

Ze swojej strony polecam Maxxbike na Narutowicza 16. Miła i fachowa obsługa, co do cen rowerów pojedź i sam zobacz.

 

Nie rozumiem jak możesz liczyć na cenę niższą niż podaje producent, szczególnie w momencie kiedy sezon rowerowy się rozpoczyna. Nikt do interesu dokładać nie chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem jak możesz liczyć na cenę niższą niż podaje producent, szczególnie w momencie kiedy sezon rowerowy się rozpoczyna. Nikt do interesu dokładać nie chce.

 

Nie wiem czy słyszałeś ale jest cos takiego jak sugerowana cena detaliczna (mająca się nijak do ceny na stronie producenta), a dodatkowo rabaty za zamówienia za dużą kwotę - nie sądzisz chyba że lokalny sklep kupuje od producenta rower po cenie ze strony (albo ma sztywną marżę)? Zresztą zobacz sobie ceny na stronie Krossa i porównaj z tymi na aledrogo (albo sklepami online) - da się ? Pewnie że się da kupić taniej niz sugeruje to producent...

 

 

mmiksa,

wg mnie najlepsze wyście to przymierzyć się w stacjonarnym sklepie a kupić online... kilka stówek można zaoszczędzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tabela z linku Pixona juz jest grubo nieaktualna, np. Sojka sie juz zwinal prawie rok temu.

 

Polecam wizyte w tomaszowie maz. Sa tam dwa duze salony rowerowe, kilkanascie znanych i mniej znanych marek, mozna negocjowac ceny, mozna pojezdzic rowerami - co prawda tylko po hali ale zawsze. Ew. Mozna pomacac a potem kupic w necie:-) w lodzi wybor raczej slaby, wszyscy deklaruja ze moga miec kazdy model ale wiadomo - kupowanie kota w worku.

 

Sent from my HTC Vision

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupowanie roweru w internecie jest opłacalne raczej tylko dla osób, które same potrafią się nim zająć. Nie każdy umie wyszykować sobie rower a złożenie i regulacja w serwisie kosztuje czasem tyle ile uzyskany rabat... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2i

 

Ja kupowałem i 4 znajomych również kupowało przez internet i wszystkie rowery były juz wyregulowane - wystarczyło włożyć koło w widelec, przykręcić kierownicę i pedały. sprawdzając na szybko na necie model Krossa A5 jest różnicy 200 zł taniej niż sugerowana cena na stronie Krossa. za te pieniądze można kupić sporo dodatkowego osprzętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...