Skocz do zawartości

[Amortyzator] przedni za 300+


Rekomendowane odpowiedzi

no właśnie, amortyzator musi mieć pivoty. Jeżeli chodzi o Raidon'y to w gre wchodzi wersja L.O szkoda tylko ze nie posiada blokady za pomocą manetki :(

Tak szczerze to jakoś nie jestem zbytnio przekonany do firmy SR SUNTOUR, może niesłusznie?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie doczytałeś ze mu trzeba Vki ??

Raidon jest ok, ma pivoty, pracuje porównywalnie z epiconem i sa wersje powietrzne ;)

Albo jestem naprawdę już tak slepy, albo:

 

Witam, 

z racji ze mój SUNTOUR M2025 zakończył swój żywot brakiem jakiejkolwiek życiowej reakcji postanowiłem rozejrzeć się za czymś nowym.

 

Mam 188 cm i 85 kg wagi, trasy to głownie polne i leśne szutrowe, kamieniste drogi z lekkimi wzniesieniami. 

Poszukuje amortyzatora za 300-400 zl z blokada skoku (najlepiej za pomoca manetki), mam nadzieję, że pomożecie w wyborze. 

Póki co jestem za: 

http://www.bikeatelier.pl/ramy-widelce/amortyzatory/amortyzator-rock-shox-xc28-100-mm

ale jestem otwarty na inne propozycje. Dodam jeszcze, że średnie trasy to ok 50 km, ale zdarzają się też dłuższe.

 

Albo tu nie ma nic wspomnianego o piwotach :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt tu nie wspomina o Spinnerze SW7.

Ja wiem ze spinner ma cienkie golenie ale i tak w większości przypadków to nie ma znaczenia.

Jeden jeździ lekko inny przesiada sie z m2050 czy jakos tak ...

 

W cenie xc30 mamy sprzet w wadze epicona (okolo 1700g) do tego powietrze z pivotami ...

 

Podro

 

TapaTalknięte z Andka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kporys, zauważ, że Szymon nie odniósł się konkretnie do tego Raidona którego podał bartek, a tylko:Jeśli zdecydujesz się na Raidona , czyli wiadomo, że miał na myśli amor powietrzny :) Więc nikt nikogo w błąd nie wprowadził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomiędzy Epiconem, a XC od RS jest jeszcze Radion, który w przeciwieńswywie do Epicona można dostać w wersji na V-ki, ale nie potrafię go porównać do wspomnianego modelu RS więc to tylko propozucja do rozważenia przez szanowne grono

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...