Skocz do zawartości

[Wałbrzych ] Specialized Crosstrail CompDisc 2012


cambel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam skradziono mi rower Specialized Crosstrail CompDisc 2012 . Rower posiadał licznik SIgma i błotniki widoczne na zdjęciu za pomoc w odnalezieniu czeka nagroda :(

 

 

 

 

 

kontakt   796230985

post-149950-0-68481400-1367140777_thumb.jpg

Edytowane przez cambel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

ehh.. Wałbrzych... Mieszkam w Świebodzicach, ale jak zobaczę ten rowerek to dam znać. Kolorystykę ma raczej krzykliwą to łatwo będzie zwrócić uwagę ;/

A skąd skradziony?

Pisakowa Góra ;(  W nocy z komórki na Ul Makuszyńskiego 

Edytowane przez cambel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłeś na giełdach? Najlepiej idź w niedzielę (Kaufland) albo w sobotę (Tesco?) rano, żeby być pewnym, że nikt go przed Twoim przyjściem nie zakupi. Chociaż jeśli post pisałeś 28.04 - niedziela, to pewnie rower skradziony w nocy 27.04, a więc mógł już wylądować następnego dnia na giełdzie... ;/ Ja będę patrzył, bo w końcu rower z czerwoną ramą rzuca się w oczy. Popatrz też na allegro czy nikt nie sprzedaje Twojej ramy albo innych części np. z charakterystycznymi rysami itp.

Ze swojej strony życzę powodzenia !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłeś na giełdach? Najlepiej idź w niedzielę (Kaufland) albo w sobotę (Tesco?) rano, żeby być pewnym, że nikt go przed Twoim przyjściem nie zakupi. Chociaż jeśli post pisałeś 28.04 - niedziela, to pewnie rower skradziony w nocy 27.04, a więc mógł już wylądować następnego dnia na giełdzie... ;/ Ja będę patrzył, bo w końcu rower z czerwoną ramą rzuca się w oczy. Popatrz też na allegro czy nikt nie sprzedaje Twojej ramy albo innych części np. z charakterystycznymi rysami itp.

Ze swojej strony życzę powodzenia !

Ok dzięki za zainteresowanie Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...