Skocz do zawartości

[sztyca] KCNC Ti Pro Lite, 30.9, 400mm


Tomash

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam chętnie wspomnianą w temacie sztycę KCNC Ti Pro Lite. Jej wymiary to 30.9mm średnicy i 400mm długości. Masa - 164g. Niebieskie motylki.

 

Sztycę kupiłem 2 stycznia 2012r., przejeździła więc jeden sezon, pod człowiekiem ważącym 65kg. Ma lekkie zadrapanie na napisie pokazane na zdjęciu (efekt Rychlebskich ścieżek :)). Pogłoski o mocowaniu siodełka, jakoby się luzowało i słabo trzymało są nieprawdziwe. Siodełko ustawiłem raz, potem drobne poprawki po kilku jazdach i tyle. Jeździłem cały sezon nic się nie poluzowało, przesunęło itp.

 

Kupując ją przejrzałem bardzo dużo stron i wielu producentów. Oglądałem sztyce karbonowe, aluminiowe i znalazłem dosłownie ze 2 lżejsze od tej, i to lżejsze maksymalnie o 5 gram, a w cenie 2 razy takiej. Wydaje mi się, że wyrób tajwańskiego mistrza obrabiarki CNC jest najrozsądniejszym rozwiązaniem.

 

Nowa sztyca na BS kosztuje 325zł.

 

 

dsc0215ef.jpg

dsc0216sj.jpg

dsc0217fff.jpg

gallery_101919_2338_41792.jpg

To zdjęcie było zrobione jak sztyca była nowa, wrzucam je tylko dla udokumentowania masy. Proszę się nim nie sugerować :)

 

 

Moja cena? Proponuję 170zł, a dla forumowiczów wysyłkę pokrywam ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Temat został usunięty.

 

Prawdopodobna przyczyna usunięcia:

- Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione

- Autor tematu poprosił o zamknięcie tematu

 

Jeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...