Skocz do zawartości

[przerzutka tył] Sram X-9 2006


Stary

Rekomendowane odpowiedzi

Więc ... jak część zapewne wie kupiłem srama X-9 (tył). I co? Zrobiłem w dwa dni 50km po górkach, dołkach, dziurach - ogólnie po terenie. I coooo? Heh precyzja podczas jazdy po korzonkach (:D) godna pochwały. Szybkość zmiany biegów? Bez ani jednego ale. I co mnie najbardziej cieszy w porównaniu z shimano - robiliśmy małe crash-testy (spokojnie przerzuta cała :) ) a mianowicie jeden z nas trzymał rower za kierownice od przodu, drugi podnosił koło tylne na wysokość około 1,5 metra po czym je puszczał :) (sorry za takie dziecinne zabawy :P) a trzeci obserwował zachowanie ramienia przerzutki :P (i tak na zmiane :P) I coooo? Tylko wózek skacze! Ramie ani drgnie. Gdy znudziła się nam zabawa "na sucho" przeprowadziliśmy podobny test w lesie - jeden skacze, dwóch obserwuje. Efekt? Przerzuta ni drgnie :D No ale to w końcu nówka ... pogadamy pod koniec sezonu. I jeszcze jeden duży plus - sram nareszcie zaczyna rezygnować z dupiastych kompozytów i różnorakiego sh*towatego plastiku.

 

Dość pochwał. Jedyny minus? Część przerzutki - a mianowicie "saneczki/rowek" (czy jak to się tam nazywa) po której porusza się linka mogłaby być wykonana z leprzych materiałów, a przede wszystkim = precyzyjniej. To tyle :)

 

P.S. zbieram na Srama X-0 carbon.

 

Numer konta: 25 1090 1838 0000 0000 8203 6488.

 

W tytule proszę wpisać: zapomoga na leczenie cyklozy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie gdyby każdy zarejestrowany user tego forum dał mi po 20gr to miałbym na X-0 carbon :)

Numer konta jest autentyk, ale wrzuciłem go dla jaj przecież :P

 

A dzisiaj pada :) I jest taki senny dzień i i i i ..... i nie poszedłem na bika! Czas to zmienić :) Pomykam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...

Witam forumowicze ja własnie teraz posiadam jeszcze starego LX tzn przejechal ponad 3 tys km w ciezkim terenie moja rama to fullsusp. przy ugieciu tylnego wahacza przerzutka uderza czesto o rame i czasem sama sie przerzuca !!!

Teraz przerzucam sie na srama X0 carbon mieszkam w czechach cena jego 3600ck + grpshifty x9 -900ck przod zostawiam deore po testach dam znac ale sadze ze bede spokojny patrzac na jej wrecz jak barykada budowe i jej piorkowa wage 197 g przy srednim wozku

porpsotu miodzio na sam widok

 

X0 tyl

http://www.harfa-harryson.com.pl/img/imgwi...=494&wh=600

X9 grip

http://www.harfa-harryson.com.pl/img/imgwi...=750&wh=600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...