Skocz do zawartości

Bikresi, zapraszają na wspólne kręcenie :)


karpik75

Rekomendowane odpowiedzi

dzieki za wyprawe, musze przyzanc ze byl to moj najgorszy, a zarazem najlepszy i najbardziej urozmaicony rowerowy wypad w gory ;) teraz malo mnie juz w gorach zaskoczy, przede wszystkim trzeba pamietac zeby okularow nie zostawiac na pniaku, plecaka w krzaczorach i na zjazdwy wiecej luftu w kolo nabic aaaa i jak pada to jest mokro :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rano chciałem rower obejrzeć, patrzę a przednie koło kapeć. Wziąłem je na warsztat, zdjąłem oponę z 1 strony. Ale myślę , zanim wyjmę dętkę obejrzę oponę. A tu proszę: w oponie ładny kolec wbity, pomiędzy zębami bieżnika, dętka przebita w tym właśnie miejscu. 2 canyony na wycieczce i 2 kapcie. Ładne buble sprzedają. :w00t:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biker bo ja nie tylko po asfalcie jeżdżę. W terenie łatwo wyjechać na chwilę poza szlak podczas zjazdu, czy podjazdu, lub na singlach często krzaki z kolcami wystają na ścieżkę. Jeżdżę czasem po trawie nawet jak ścieżki nie ma. No to 2 canyony i 3 kapcie to jeszcze lepiej. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...