Skocz do zawartości

Bikresi, zapraszają na wspólne kręcenie :)


karpik75

Rekomendowane odpowiedzi

ja zagladam ale jak wiesz mam kontuzje i raczej nigdzie nie pojade wiec sie nie wypowiadam , we wtorrk chyba sciagna mi gips to nastepny weekend moge juz cos myslec o jakies jezdzie gdziekolwiek oczywiscie jak moja sprwnosc ruchowa bedzie przynajmniej dostateczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek - spoko ;) Wiadomo, nie każdy ma zawsze czas.

 

Grzegorz - mam nadzieję, że wszystko z ręką będzie ok po ściągnięciu gipsu. Jeśli sprawność ruchowa będzie zadowalająca dla Ciebie, to chętnie na jakąś trasę można się ustawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu przyszla niedziela 11-tego zapraszamy cię z devilem na jakas srednia trase by reki nie przeciazycSent from my Windows Phone 8S by HTC using Board Express

zobacze jak reka , moze juz nie bedzie tak zle i jakas konkretna trase pojade , no ale to sie okaze po zdjeciu gipsu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karpik to zapraszamy. Wstępnie mozna sie ugadac na 10 pod mariackim. Pisz na priv co by cię interesowali . Ja sie spotykam w tym tygodniu z devilem to sadze ze poda sie propozycje wspólnie zaakceptuje i dostosuje trase Sent from my Windows Phone 8S by HTC using Board Express

 

Grzesiu ty tez pisz co masz ochote zwiedzić lub "zaliczyc"Sent from my Windows Phone 8S by HTC using Board Express

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu w niedziele lecimy o 13 .... bo devil do 12 ma małego a potem może kręcić. jakąś trasę po lasach itp. może z 40 km by się zrobiło np. pszczyna ... by nie nadwyrężać twojej ręki . spokojnie do wieczora wrócimy . Możemy się spotkać np. na Muchowcu koło stadniny koni. Innych bikersów też zapraszamy nawet pana filipa. Nie powiem zdenerwowałem się na niego ale pedałowanie ma nas zbliżać a nie oddalać no może jedynie na podjazdach :-) ... A w piątek zapraszamy także na kręcenie kółkiem o 15 pod lidlem na granicznej 3 stawy . Ja, devil i Zyzio jak dobrze zrozumiałem ... jedziemy pokręcić po lasach .. chyba bo ja się tylko podczepiłem :-) więc też zapraszamy jeżeli ktoś niema co robić w piękny popołudniowy piątek.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram o 10 to by było w sam razem, bez gonienia się. Trzeba lekko liczyć na trasę w jedną stronę około 2,5h-3h. A tam coś zobaczyć przerwę zrobić trochę też czasu trza na to!

ps. Tomek rękawiczki ci oddam bo zawsze o nich zapominam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okej .. cóż ja poczekam na devila i Grzegorza o tej 13 ... zawsze więcej ludzi w kupie



A 26.05 zapraszamy na wspólny wypad na xc holdarace w chorzowskim zapisy na holdarace.pl ja i devil juz sie zapisaliśmy na wersje xc a 02.06 do radzionkowa na familycup tez xc.Sent from my Windows Phone 8S by HTC using Board Express
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

okej .. cóż ja poczekam na devila i Grzegorza o tej 13 ... zawsze więcej ludzi w kupie

 

A 26.05 zapraszamy na wspólny wypad na xc holdarace w chorzowskim zapisy na holdarace.pl ja i devil juz sie zapisaliśmy na wersje xc a 02.06 do radzionkowa na familycup tez xc. Sent from my Windows Phone 8S by HTC using Board Express

co prawda  gips mi dzis zdjeli ale  sie tak nie nastawiaj ze ja pojade , na razie palec w 50% sprawny , nie potrafie kierownicy objac nim , nic nie obiecuje :icon_cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mnie nie interesuje, kto to organizuje, tylko ile osób się zjawi. Zakończenie w formie ciasta, czy herbatki, także mi do szczęścia nie jest potrzebne. Z ciekawości się pewnie pojawię, jak ilość uczestników dopisze, to chętnie pojadę.

 

Grzegorz ; z ciekawości, jak w ogóle długo miałeś gips założony ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...