Skocz do zawartości

Bikresi, zapraszają na wspólne kręcenie :)


karpik75

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe co za sprawy miales do zalatwienia w srode uzednicze i na studiach jak jest swieto i wszystko jest pozamykane..... Powtórzę pozamykane..... I to ja dostosywalem sie do was odkad sie znamy nigdy ale to nigdy nie bylo na odwrót samolubie. Rozumiesz to nigdy. Pozatym z tego co widzę to chyba zawsze się ugadujemy na termin jak komus pasuje podajemy możliwości. A ty potraktowales mnie jak g..... . Szanuje cię bo wiedze masz ale reszta irytujesz. Zasmakujesz prawdziwego życia rodzinnego to wtedy pogadamy jak trudno jest nawet jeden dzien wykinbinowac wolny ile trzeba rodzinki prosic ile przekladac rzeczy . Wiec skończ mi tu ic farmazony. Jeszcze raz powtórzę odkad sie znamy to tylko ja dostosowywalem sie do terminów jakie byly ustalane i czesto nie dawalem rady zalatwic opiekunki. I tak jak napisalem wielmożny filipku tu nie chodzi o to ze nie wzięliście pierwszy raz tez mojej obcji a sposób w jaki potraktowales mnie.

 

Sent from my Windows Phone 8S by HTC using Board Express

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co za sprawy miales do zalatwienia w srode uzednicze i na studiach jak jest swieto i wszystko jest pozamykane

A kto mówi, że w środę sprawy urzędnicze, jakbyś czytał i słuchał ze zrozumieniem to byś wiedział, że od miesiąca jadę do Gliwic to byś takich pierdół nie gadał. Potraktowałem ciebie jak ci się należało koniec tematu, nie rozczulaj się na sobą już, pępek świata nie jesteś, tak tylko ty się dostosowujesz, hmm g***o prawda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yelow ale to w 2 strony jedziecie do tego ustronia? czy jazda w jedna a powrót pociągiem?



filip ty nigdy nie przyznasz nikomu racji ... nawet piosenka krąży po naszej grupie ... o tytule .. FILIP MA ZAWSZE RACJĘ ..... przeginke zrobiłeś na całego ..... devil ja nie mam ochoty na jazdę z nim chodź na samą jazdę wielką a tym bardziej że jestem w pracy tylko w sobotę a moja też ma dużo wolnego więc mógłbym coś pokombinować ale po co ??? by jechać z panem WSZECHWIEDZĄCYM??? to ja wolę iść z synem na spacer na plac zabaw więcej z tego uciechy będę miał ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darujcie już sobie osobiste wjazdy, bo to nie miejsce na tego typu wynurzenia.

 

 

Jak pisałem, proponuję w piątek zrobić Pszczynę, co Wy na to? Rozmawiałem chwilę temu z Gosią i jedzie, Fil też potwierdził mi swoją obecność. Zapewne Devil też pojedzie – czekam na oficjalne potwierdzenie. Liczę że nasza nowa koleżanka nakacukochamtylkociebie również. Kto jeszcze jedzie?

 

 

Macie jakiś koncept na jutro?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 z dedykacja na Pana Filipa od 2.20 minuty ....

 na jutro nie ma żadnego konceptu bo pan filip nigdzie nie może jechać wiec i nikt nie może .... ja mam wolne w końcu święto o ile padać nie będzie bo we francji i hiszpani śnieg spadł tylko 10 cm ...... a dziś słońca jak na lekarstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manitoupower Jedziemy z rowerami na samochodach żeby pojeździć po górach. 

 

Przestań się użalać bo jest to już niesmaczne. Masz coś do Filipa to pisz na PW. A jak chcesz jechać jutro to po prostu napisz propozycje w temacie. Kto będzie chętny na pewno się odezwie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biker i Manitou , reklame grupie zrobiliscie jak pieron , kobietka , ktora chciała z Bikersami jechac juz sie wystraszyła pewnie , jak macie cos do siebie to załatwiajcie to sobie na pw lub przez telefon .

 

@nakacukochamtylkociebie , grupa jest zroznicowana  , jedni jezdza dla relaksu  tylko i tempo wycieczek naprawde nie jest duze , a drudzy licza kilometry i srednia , jak grupa jedzie razem to zawsze jedzie sie tempem najwolniejszego , odległosci tez sa rozne od kilku km  aby zrobic tylko ognisko na stargancu  po 100 km zeby cos pokrecic wiecej . Moim zdaniem przyjedz na spotkanie, pokrecisz wspolnie  i zobaczysz .

 

zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na jutro, to ja sobie zaplanowałem lekki odpoczynek, chyba że jakiś krótki wypad w godzinach 11-14. Trasa mi obojętna, byle nie jakieś krzaki.

 

W piątek do Pszczyny oczywiście jadę.

 

Przypomniało mi się coś z rana, co zapomniałem dodać w poprzednich postach

 

http://dmk77.bikestats.pl/915540,Dlatego-jezdze-w-kasku.html

 

Polecam zapoznać się i zastanowić się dwa razy, czy nadal warto jeździć bez kasku. Chwilę na zadumanie nad tym tematem, polecam szczególnie Filipowi, oraz Gosi, która to po kask, coś dotrzeć nie potrafi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema!:) Ja jak wszystko uda mi się załatwić to w piątek pojadę z Wami!:) W Czwartek pracuje i pare rzeczy do zrobienia w garażu mam ale postaram się wygospodarować trochę czasu...:) Dawno mnie na rowerze nie było a w Pszyczynie to 2 lata temu chyba:P  Chopy wejście sobie dajcie po lapie w twarz, albo napijcie się wódki i przedyskutujcie to,a nie pindoldzie na forum bezsensu bo to nic nie wnosi do tematu... Filip jaki jest taki jest jedni go nie lubią inni tolerują, ale udziela się, zna ciekawe trasy choć czasem wkurza niektórymi ale się udziela...Ostatnio nie jestem na bieżąco bo dużo obowiązków ale mam nadzieje, że z Wami się wybiorę na jakieś piwko do Pszczyny:) powiedźcie mi tylko czy tempo bardziej treningowe czy wycieczkowe, bo Biker powie, że trasę w 2 strony można zrobić w 3godz i 58minut zaraz, ale ogólnie nie jeździłem z resztą i nie wiem jakie tempo będzie i o której byłbym mniej więcej nazot?;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Siorka mi pisała że się dzieję i się działo
Dobrze że Grześ z Karpikiem troszke uspokoili chwała im za to <brawo>
ja bardzo podziękuje nie moje tempo, nie mój styl jazdy, nie moje on-toury, nie mój klimat,bawta (kłućta) się sami
powodzenia wszystkim, miłego kręcenia i dbajcie o Gargamela bo go wam zabiore :P

dzięki za wspólne km :) było dobrze ;]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu w ogóle zagląda, oprócz mnie i Tomka ? Z Tomkiem, wiem jak wygląda sytuacja, ale reszta ... Ja rozumie, że pada u nas drugi dzień z rzędu, ale padać wiecznie nie będzie. Na niedzielę, zapowiadają normalną pogodę i tym samym pytanie ; robimy coś razem, czy olewka, bo zimno, mokro itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...