Skocz do zawartości

[Rybnik, Racibórz i okolice] kto chętny?


ksawcio97

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Mam prośbę do "lokalesów" z tego regionu. Czy mógłby mi ktoś dać link na google.maps lub bike.map z wytyczoną trasą z Dębieńska na hołdę Szarlotę w Rydułtowach. Jestem z Katowic i mam opanowany dojazd mieszany z przewagą terenu właśnie do Dębieńska gdzie wylatuję z lasu naprzeciwko hołd na ul.Odrodzenia.

Potrzebuje abyście wskazali mi najkorzystniejszy dojazd (niekoniecznie najkrótszy) z jak największą ilością trasy w terenie. Jeżeli dałoby się w tą trasę wpleść jeszcze inne "do wjechania" hołdy z Waszego pięknego regionu to bardzo chętnie zapuszczę się tam na dłużej.

 

Dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz teren to wyjdzie troche na okolo :P, choć i tak nie da się całkowicie uniknąć asfaltu

nie wiem czy da się rysować ręcznie po tym mapach więc tak na szybko z głowy, to

z dębieńska żółtym (chyba) do leszczyn, potem żółtym do rybnik-kamień, niebieskim na rybnik-stodoły, potem do zebrzydowic https://www.google.pl/maps/dir/50.1249496,18.5056353//@50.126848,18.501215,14z gdzieś w tym miejscu odbijasz w prawo do lasu i cały czas prosto aż z niego wyjedziesz, przy torach powinien się pojawić czerwony do czernicy a stamtąd już bardzo blisko do rydułtów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

to może ktoś reflektowałby na Rychlebskie Ścieżki w przyszłym tygodniu ? W zależności od potrzeb 1+ dni. Niestety nie dysponuję pojazdem do przewozu rowerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wchodzą w grę tylko weekendy, i to tylko jednodniowe wypady. Transport miałbym do zaoferowania. Zastanawiam się za 3-4 tyg nad wyjazdem jakby się chętni zebrali. Pytanie cży dzis (czwarek) jakąś runda po RB, że wskazaniem na 20:00-22:00?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może być i w weekend, jakby odpowiednio wcześniej wyjechać, to może być i jeden dzień, nigdy tam nie byłem, nie wiem ile tam tego jest do przejechania :)

za 3-4 tygodnie, to już nie będe miał urlopu, chyba że też masz na myśli weekend  :P

do piątku wieczorne rajdy odpadają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autem jedzie się jakies 2 h. Bylem raz rok temu, tras do zjechania na dwa dni ale takich ciekawych do "przejechania" jest 3-4. Można się zoorganuzowac w 2-4 osoby lub na więcej aut i będzie weselej. Dobrze byłoby jakąś ekipę z RB sklecic, poznać kto jak jezdzi i się wybrać. To nie są sciezki na niedzielną jazdę wieć jak jechac z kimś to trzeba wiedzieć cży nie zabije na pierwszej trudności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem jak najbardziej chętny na Rychleby, tylko no właśnie to nie są niedzielne ścieżki ;-) nie licząc jednej.

Ogólnie trzeba sobie urządzić jakiś przejazd po Rbk i okolicach w więcej osób.

Dla mnie codziennie w okolicach godziny 16 i w górę pasuje. Także śmiało możemy się zgadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak cos to w tygodniu jeżdże 3-4 razy zwykle po 18:30. Chętny bylbym nawet na jazdę po zmroku jak ktoś ma chęć ( i sprzęt oswietleniowy) poza tym w weekendy zawsze się udaje. Wieć może jakiś neutralny termin dla ogółu...np niedziela 8:00, 9:00 start tak poznawczo na 2 h??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wracając do aktywności na forum

mijałem dzisiaj grupę rowerzystów, w zeszłym tygodniu też,

nie wiem czy to ta sama, ale na oko ze 20 osób, zakładam że nie są z rybnika :P

ale można?... można :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...