Skocz do zawartości

[11400g] Giant XtC Team by pablo102425


pablo102425

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem dokładnie ile lat ma rama, kupiona na gieldzie przez znajomego. Ze starych katalogów mogę sądzić że około 9-10lat ma. Ale uważam że ani wagą ani sztywnością nie ustępuje nowym maszynom. Jedyne co można się przyczepić to malowanie dość starodawne ale co kto lubi. Mi nie przeszkadza.

 

Dzięki za ostrzeżenie przed Aerozine, nie kupię tego.

 

Dziś wrzucam kilka zdjęć maszyny, jak wygląda teraz. Fotograf ze mnie żaden ale coś tam widać:)

p5050230.jpg

 

p5050231.jpg

 

p5050233.jpg

 

p5050234.jpg

 

p5050235.jpg

 

p5050236.jpg

 

p5050238.jpg

 

p5050239.jpg

 

p5050240.jpg

 

p5050241.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już piszę co z tymi CODE. Jeżdżę też w zjazdach i używam teraz Hayesów Nine, które hamują idealnie chodź lata świetności mają już za sobą. Kupując Avidy mam na celu najpierw trochę pojeździć na nich trochę w MTB a poźniej jak nazbieram na XTR w wersji z klamkomanetkami to kupić właśnie Shimano a Avidy pójdą do zjazdówki. A sprawę żeby tak zrobić ułatwiło mi to że Avidy dostałem za 1/2 ceny XTR-ów jakie chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś po drugiej dość ostrej przejażdżce na rowerze muszę stwierdzić że rower nabierze trochę wagi... na oponach. Chciałem zaoszczędzić trochę gram zakłądając Schwalbe ale fatalnie się na nich jeździ. Dziś zrobiłem sporo zjazdów i podjazdów po mchu, glinie, liściach, lekkim błocie, piasku, korzenaich. Opona przednia jeszcze jakoś się trzyma ale tylna zero trakcji. A powyżej 50km/h strach zakręcić na liściach bo tył leci jak na drifcie. Nawet gdy miałem założony komplet Continental Race King to było o wiele lepiej, zresztą jak dla mnie Conti to najlepszy wybór, jeździ mi się na nich idelanie.

 

Spróbuję jeszcze na tych Schwalbe pojeździć ten tydzień i Bike Maraton w Zdzieszowicach ale raczej na pewno zmienię po tym na Continentale. Może cięższe ale jak nie będe miał "w nogach" to nawet te 200g mi nie pomoże a dobre prowadzenie jest dla mnie ważniejsze niż lżejszy rower.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...