Skocz do zawartości

[2000-3100] kross level A7 czy level B6 2012 co wybrać


DAW22

Rekomendowane odpowiedzi

witam nie wiem który będzie dla mnie lepszy prosze o pomoc a może jeszcze jakiś inny będzie lepszy??

mam 178 cm wzrostu waga ok 70kg. potrzebny mi rowerek żeby dojechać do o

pracy ale też poszaleć po lesie i górach. z góry dziękuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi szaleństwach po lesie to nie do końca. Kilka osób z forum borykało się z pekajacymi ramami krossa. Pozatym ciężko pogodzić rower służący na dojazdy do pracy z rowerem do szaleństw po lesie.

 

Wysłano z GT-I9001 z użyciem Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi szaleństwach po lesie to nie do końca. Kilka osób z forum borykało się z pekajacymi ramami krossa. Pozatym ciężko pogodzić rower służący na dojazdy do pracy z rowerem do szaleństw po lesie.

 

Wysłano z GT-I9001 z użyciem Tapatalk

 

 

 

No ja akurat mam do pracy przez las więc idzie pofodzić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku jest podobnie. Rowerem dojeżdżam do pracy około 10 km po twardych nawierzchniach a po pracy leśne szaleństwa :laugh:. Problem jest dobór opon bo z jednej strony chce się mieć tą przyczepność w terenie z drugiej strony trzeba też brać pod uwagę żeby opona jakoś się toczyła po twardym. Teraz mam x-kinga 2.2 z tyłu i smart sama 2.1 z przodu i tak myślę że jak będę wymieniał opony to pewnie wezmę race kingi i to pewnie 2.0.

Wracając do tematu to ja myślę że lepiej a7 ze względu na osprzęt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...