Skocz do zawartości

[stojak rowerowy] Własna konstrukcja z drewna :P


crupez

Rekomendowane odpowiedzi

Deszcz i chlapa na zewnątrz, wzięło mnie żeby coś pokombinować. Wyszło krzywo i koślawo, ale wygląd jest dla mnie nieisotny, ważne, że stojak spełnia swoje zadanie wg mnie bardzo dobrze :)

 

Jeszcze nie pomalowany wygląda tak:

20130330131857.jpg

20130330131931.jpg

20130330132533.jpg

20130330131920.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj poprawiłem jeszcze co nieco. Wyciąłem bardziej miejsce gdzie na stojak siada rama, zmniejszyłem rozstaw tych pionowych desek stojaka, tak aby pasował idealnie pod rozstaw ramy. Teraz rowerek stoi jeszcze pewniej i stabilniej. Finalnie wygląda to tak, nic już nie ruszam.

20130331170108.jpg

20130331165800.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry patent, liczy się że tani i szybki, jak ktoś nie ma stojaka serwisowego na początek do przerzutek czy hamulców jest w sam raz.

 

A nie myślałeś, żeby dostosować go pod przednie koło? :teehee: Dodatkowo wcięcie poprzecznie na oś. Nie wiem po co, ale liczy się że 2 w 1 :D

Można zacisk regulować na podniesionym ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Rusza się ale nie przewraca. Zrobiłem taki tymczasowy. Niestety brak wyrzynarki w domu a z piłą nie chciało mi się robić to tak zostawiłem. Ale dzięki niemu wyregulowałem przerzutki, zmieniłem wszystkie linki :thumbsup: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...