Skocz do zawartości

[ustawka]Spotkanie łódzkiej strefy fr.org cz. 2


Pixon

Rekomendowane odpowiedzi

To poniedziałek czyli dziś pewnie też nie. A może dacie radę dobrać jakieś godziny nie za późne/ nie za wczesne żeby wyskoczyć w tygodniu. Co do pytania o trasę to chodziło mi o odpowiedź w stylu "raczej teren, czas do X godzin ew. X km", żebym miał pojęcie jakie przedsięwzięcie się szykuje. O piątku się nie wypowiadam, możecie napisać jak będzie coś ustalone, a nuż się załapię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra będę dawać znać jak jakies inne dni będziemy smigać. A to na pewno bo ja się chyba musze przestawic głównie na nocne jazdy...
Dziś to nie da rady- jesteśmy zdechli po weekendzie rowerowo- imprezowym. Ja w ogóle mam rower w kawałkach więc niestety.

A czas... koło dwóch godzin na razie- nie pamiętam ile lampka mi trzyma:P No i raczej po leśnych niż asfaltowych drogach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypad się szykuje, krajoznawczo-luzacki. Troszkę terenu a w większości asfalt koło 60 km. Zapraszam chętnych środa godzina 12.00 wyjazd z Chojen, miejsce Orlik na Stawach Jana, kierunek Pabianice i okolice :-). Czekam na towarzyszy łańcucha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślicie że w Łagiewnikach jeszcze błota? Jechałem w zeszłym tygodniu między Nerem a Lotniskiem gdzie wg. mojej wiedzy powinno być dosyć mokro, a pomyślałem że chyba idzie susza ;) Nocą mogę jutro, w czwartek, a może nawet dziś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minor, no w piątek nockę robimy. I może w czwartek- bedę Ci pisać esem jak już bedę coś wiedziała:)



Ok, to co w czwartek ktoś chętny? Łagiewniki, start o 21 z Placu Wolności, chyba ze komuś jak Minorowi wygodniej po drodze dołączyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Łagiewniki są suche jak pieprz. Spokojnie można się zapuszczać. Xanagaz na ognisko jestem chętny :)

 

 

Ja się w sumie mogę dołączyć do tego wyjazdu nocnego w czwartek, wolałbym np. na kaloryferze się ustawić lub w arturówku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pixon, jak dla mnie możemy się tez tam ustawić. Bo na ten moment to wygląda tak, ze ze znanym Ci Ravenem starujemy o 21 z Placu Wolności, jedziemy po Minora, a potem możemy już w trójkę dotoczyć się do Ciebie na Kaloryfer bądź do Arturowka:) 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...