Skocz do zawartości

[ustawka]Spotkanie łódzkiej strefy fr.org cz. 2


Pixon

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

 

Jestem nowy na forum, no i w ogóle nowy w świecie rowerów MTB.

Znalazłem ostatnio ogromną frajdę w jeździe po lesie i w trudniejszym terenie (wzniesienia, pagórki, kamienie itp.). Asfaltowi mówię NIE.

 

Jeżdżę aktualnie po lesie łagiewnickim, oraz po Parku K. Wzniesień Łódzkich.

Mogę jeździć wieczorami (19-21) oraz w niedziele rankiem.

 

Czy ktoś chętny na przygarnięcie nowicjusza na wspólną przejażdżkę?

Chętnie doświadczę swoich słabości na leśnych ścieżkach i wzniesieniach z bardziej doświadczonymi bicyklistami.

 

Pozdrawiam

Darek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Dasal, 

Można by się ustawić na jakieś wspólne śmignięcie po Łagiewnikach, ewentualnie po Parku Krajobrazowym Wzniesień Łódzkich. Ale o szczegółach chyba najlepiej pogadać na priv. :) Ps. Trudno mi powiedzieć czy jestem bardziej doświadczonym rowerzystą, w każdym razie kilka tysięcy kilometrów już wyjeździłem. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Mod Team

Żywy, ale coraz trudniej się tutaj umówić, dużo łatwiej na fb w rowerowych sobotach ;)

Jeżeli ktoś chce się podłączyć to:

 

Jutro jadę szosą na szosie do Piotrkowa Trybunalskiego odebrać książkę. A następnie z Piotrkowa do Przygłowa i dalej w stronę Zalewu Sulejowskiego. Asfaltami im bliżej zalewu tym lepiej. Tak chce dojechać do Smardzewic, na tamie cyknąć fotkę i zawrócić w stronę Łodzi. Wyjeżdżam około 10 z Łodzi z Widzewa.

Powrót maksymalnie około 15.00 w Łodzi - później idę na ślub i wesele.

 

...I tak pewnie będę jechać sam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej hej, temat wciąż żywy ? :D

Jacyś chętni na jazdę w przeciągu 2 tyg są ? 

Hej.

Jeśli chodzi o jazdę do 50 km po Łodzi lub jej okolicach i nie po bardzo trudnym terenie to jestem chętna :)

Mam wąskie koła,nowy rower,który chcę testować,bo mam na sprawdzanie 2 lata gwarancji :P Rower crossowy ,koła 1,6 ,bieżnik niby uniwersalny(po lesie Łagiewnickim sprawdzałam,gorzej idzie po piachu). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 7 miesięcy temu...

Dzis bylem objechac Lublinek. Troche sie tam zmienilo ale jest ok na czesci trasy jest niestety duzo piasku.

 

Jesli sa chetni to skladam propozycje w sobote rano - do ustalenia 9-11 start. Odpiszcie jesli pasuje. Czwartek wieczor(mecz z PL-DE, odpada) piatek wieczor(tez ludzie maja inne plany zazwyczaj, odpada)

Ja się piszę ale ok. południa w sobotę, wcześniej nie dam rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lunatic zapodaj konkretna godzine ktora ci odpowiada. 12:30 ?

 

Trase oznaczylem tutaj:

 

https://zapodaj.net/a88be0383a203.jpg.html>trasa-lublinek.jpg

 

miejsce spotkania to parking Netto na rogu Maratonskiej i Popieluszki :

 

https://goo.gl/maps/KgW2ZHVjzUp

 

zielone kropki to trasa mniej wiecej a czerwone to trasa camel trophy, wjedziemy jesli nie bedzie blota bo jest doslownie nad samym Nerem.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Ktoś śmiga po Lublinku / Łagiewnikach / Zdrowiu czy okolicach Żubardzia / Teofilka rekreacyjnie bez spięcia ? 15-20 średnia na asfalcie, ale przy aktualny warunkach pewnie lekko mniej.

Jak tylko mam czas i siły to po Łagiewnikach trochę "śmigam", głównie w weekendy ;) ale staram się unikać asfaltu.

 

Tapatalk...pszemoo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! Szukam kogoś/kilku ktosiów, którzy chętnie wyjdą czasem na rower o tej porze roku. Żaden ze mnie chachar rowerowy - tym bardziej, że miałam kilkumiesięczną przerwę. Nie biję rekordów prędkości, nie zakładam też, że na pierwszej wycieczce zrobię zawrotną ilość kilometrów. Mogę jeździć wieczorami - byleby nie był to dziki las albo w godzinach "po pracowych"... (jeśli ktoś cierpi na nadmiar czasu w tym momencie, to tez zapraszam...). W razie pytań zapraszam na prv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje zwykłe krótkie trasy to Grotniki, Olechów - kolejowe trasy, Justynów i okolice Justynowa, okolice Lublinka... nie jeżdżę jednak zwykle o tej porze roku, dlatego może być różnie z przebiegami. Zeszły rok zaczęłam fajnie - wyprawa rowerowa na Islandię i przebiegi po 70/100 km dziennie, niestety w kolejnych miesiącach rower poszedł w odstawkę więc teraz słaby ze mnie zawodnik.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro popołudniu ktoś chętny ? Ustawka dowolna w centrum (manu) bądź lublinek (CH Atut). Na luzie, bez wyścigów, z dostosowaniem szybkości do najwolniejszej osoby.

 

EDIT :

Ewentualnie inne terminy. Najlepiej popołudniu. Jeśli chodzi o ciemność to bez obaw, oświecę drogę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...