Skocz do zawartości

[ustawka]Spotkanie łódzkiej strefy fr.org cz. 2


Pixon

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

Czemu chcesz powtarzać trasę, którą dopiero co jechaliśmy? Nie lepiej byłoby spróbować uderzyć do tych Skierniewic?

 

Marcin zabrałby dziewczyny z rowerami autem, druga część ekipy czyli znając życie my, być może barto i jj dojechalibyśmy na miejsce pokręcili się po puszczy bolimowskiej i wrócili. Dystans podobny, a trasa chociaż inna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

No, nasz wypad się przekłada na właśnie weekend 12-13(plus piątek), bo na ten najbliższy inne plany rowerowo-górskie. Najprawdopodobniej w te Święte, może jakieś większe górki.
Wypad o charakterze enduro- nie będzie wielkich dystansów z wysoką średnią ;)  za to moze się zdarzyć robienie jednego zjazdu po kilka razy żeby obadac wszystkie linie(chociaz to raczej nie jesli pojedziemy w wyższe bo nas wypychy zabiją :D).
Przy czym osobiście nie widzę problemu żeby tripy robić w grupach w zależności od upodobań, a tylko częśc dnia spędzic razem na pogaduchach czy fotkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co tu bardziej organizować? ;)

 

Pakujemy się w auto, jedziemy na miejsce, jeździmy dwa/trzy dni, wracamy. "Miejsce" to pewnie dość klasycznie okolice Chęcin tym bardziej, że ja mam plan spędzić trochę czasu na Patrolu badając różne linie bo ta górka ma potencjał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać. Ktoś chętny na rundke po terenach zielonych w Łodzi w niedziele? Poszukiwani amatorzy dla których 50 km to wyczyn :-) Moja średnia to 15-20 km w zależności od terenu i dystansu. Szybkość zawsze można dostosować. Planowany teren do dogadania, lecz w przypadku braku chętnych przymierzam się do okolicy stacji PKP na widzewie (za nią jest jakiś lasek, chce go wybadać) bądź dalsza cześć Lublinka. W sobotę po południu tez można jaka rundke zrobić jeśli znajdą się chętni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Przedstawiam plan na sobotę 06.08.2014, pod warunkiem, że nie będzie padało za bardzo.

 

Orientacyjna trasa (to znaczy, że jadę w kierunku, ale nie koniecznie przez wymienione miejsca):

Sieradz, nad Wartą i Widawką, Widawa, gdzieś między Szczercowem i Bełchatowem, KWB Bełchatów, Góra Kamieńsk, Kamieńsk.

Tu można zakończyć jazdę, bądź improwizować przez Sulejów do Tomaszowa Maz.

 

Co do samej jazdy: minimum asfaltu, maksimum terenu, turystyka, ale bez opier....nia się. Trasa mocno improwizowana więc i wybór zakończenia zależ od tego co i kiedy stanie się po drodze. Szacowana odległość w wariancie do Tomaszowa to jakieś 150 - 170km (na oko ;)

 

Technicznie: dojazd do Sieradza - pociąg 6.29 Łódź Kaliska (chociaż myślę też o 4.49, czasu nigdy za wiele)

Powrót - pociąg (mam to opanowane, szkoda pisać)

 

 Dość opowiadania. Chętnych zapraszam do wspólnej jazdy. W razie pytań proszę pytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

 

 

Jak to na prawdziwego schaba przystało, obowiązkowa pozycja w kalendarzu to: Tour de Kalonka 20.09.2014 Wraz z tamtejszą zalewajką przygotowanej na wodzie święconej :D

A właśnie miałem sprawdzić kiedy w tym roku wypada - dzięki Pixon :-)

A tak w ogóle to bym się pisał na wspólne jazdy, tylko oświećcie mnie koledzy kiedy się te Wasze ustawki odbywają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jest to mój pierwszy post w dziale strefy łódzkiej. Korzystając z okazji witam wszystkich. 

 

Jak to na prawdziwego schaba przystało, obowiązkowa pozycja w kalendarzu to:

 

Tour de Kalonka

20.09.2014

 

Wraz z tamtejszą zalewajką przygotowaną na wodzie święconej :D

 

Mam  pytanko odnośnie Tour de Kalonka. Jak to wygląda? Jest to jakieś ściganie. Wyczytałem, że są nagrody, czyli wyglada na to że jest :icon_confused:  :icon_question: Z chęcią bym się wybrał na tą imprezę. Skoro jest to rajd to jakie średnie wyciągacie. Korci mnie, żeby wziąć udział, ale tez nie chce się zbłaźnić jakąś ślamazarną jazdą itp... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Przyjeżdżasz płacić "haracz" na rzecz organizatora i zapisujesz się na 3 trasy: zielona, niebieska, czarna. Następnie wyczytują ok. 10/11 która grupka w tym momencie rusza. Jedziesz sobie w tempie wycieczkowym z przewodnikiem. Masz czas na zrobienie zdjęć, załatwienie innych potrzeb. Generalnie jazda na wycieczkę w większej grupie. Minusem tego jest to, że już od trzech lat, jeździmy stale tymi samymi trasami.

Może w tym roku coś się zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...