Skocz do zawartości

[ustawka]Spotkanie łódzkiej strefy fr.org cz. 2


Pixon

Rekomendowane odpowiedzi

To dobrze, mówiłem 50 kółek w koło domu i będziesz miał. 
Podrzuć mi te samochodziki o których to tyle razy wspomniałeś;)

@@chickenowa, ja nawet wiem czemu Pixon Cię tak zniechęca:P Albo robi Tobie taką świetną reklamę na forum.

 

Modzie, przyznasz się?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Będę jutro o 9.15 na kaloryferze.

 

Minor kwestia naświetlenia tak sprawy, żeby uświadomić drugą osobę, że 120 km na pierwszy dystans w tym roku w terenie to trochę sporo, szczególnie dla kobiety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Mod Team

Ty dziadu trzeba było powiedzieć, że idziesz na szosę :)

Ktoś coś dzisiaj w ten ostatni piątek, jakieś ognisko na masie, po masie? Czy pogoda jest na tyle ehkm.. z dupy, że grzejemy tyłek w fotelu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty dziadu trzeba było powiedzieć, że idziesz na szosę :)

 

Ktoś coś dzisiaj w ten ostatni piątek, jakieś ognisko na masie, po masie? Czy pogoda jest na tyle ehkm.. z dupy, że grzejemy tyłek w fotelu?

 

 

sorry akcja była szybka z rana poza tym w trakcie jazdy były ćwiczenia sprawnościowe:P

 

 

ja mogę po 18 coś gdzieś ew po crossficie jakby nie padało:)

 

 

PS jutro wg prognoz rano zachmurzenie ale po poludniu już słoneczko może by coś ktoś chciał pojechać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuję jutro na 11 na kaloryferze, ja preferencji nie mam można znowu czarny szlak albo kaj po wzniesieniach gdzie oczy poniosą :) jak stówka wyjdzie nikt się chyba nie obrazi:)

 

 

ja dziś już się nie ruszam crossfit mnie zabił skutecznie:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. jutro jestem punkt 11 na kaloryferze, jakby jakoś padało czy coś to daj znać tutaj to się przesunie albo odwoła...

Ktoś jeszcze chętny? Tempo będzie umiarkowane, ostatnio ja miałem średnią z silenozem 21km/h wiec nie ma problemu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Jjem ustawiłem się 9:30 na kaloryferze. Ze względu jutrzejszego wesela musimy ciut wcześniej zacząć i skończyć. Kto chętny pierwsza grupa startuje 9:30. Do zobaczenia. Tempo szybko-lajtowe bez napinki co by na weselu nogi się jeszcze ruszały :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...