Skocz do zawartości

[rower]Cube Acid 29er czy Kross Level B7 ?


thierry99

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich

 

Proszę o pomoc w kupnie roweru do amatorskich maratonów mtb

 

Wybór padł na 1 z tych dwóch - który jest lepszy, jak dla mnie 60%Cube 40 % Kross - cena

 

CUBE�Acid 29 3500 zł

 

Level B7 (29er) | Kross - Rower górski, rowery trekkingowe, rowery miejskie 3100 zł

 

A który byście wybrali?

Edytowane przez thierry99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kross ma bardziej sportową ramę, Cube wygrywa osprzętem. Jeżeli traktujesz wyścigi naprawdę amatorsko i nie zamierzasz inwestować w sprzęt Cube powinien wystarczyć.

 

Jeżeli planujesz wymianę osprzętu i odchudzanie, Kross będzie lepszą bazą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostaniesz go dokladnie w tym sklepie jaki podales Link , przelicz 3,5 tysala ma Euro pomojemu powinno Ci wystarczyc . Mozesz tez poszukac w Polsce byl jakis dystrybutor jak ale drozej kasowal.Najlepiej w temacie o Radonie skontaktuj Sie z kims kto zamawial.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostaniesz go dokladnie w tym sklepie jaki podales Link , przelicz 3,5 tysala ma Euro pomojemu powinno Ci wystarczyc . Mozesz tez poszukac w Polsce byl jakis dystrybutor jak ale drozej kasowal.Najlepiej w temacie o Radonie skontaktuj Sie z kims kto zamawial.

 

1. Ja podałem link autorowi, nie kupuje go

2. Nie ma żadnych innych dystrybutorów, taka jest polityka firmy. Ten bike-center sprowadza je pewnie z Niemiec (po prostu składa zamówienie jak każdy). Najlepiej kupić z tego linka co podałem. Wymieniasz pln na euro, wpłacasz na konto walutowe i robisz przelew, jak nie to po prostu PayPal (wychodzi troszkę drożej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...