Skocz do zawartości

[licznik] Shark


leszczu

Rekomendowane odpowiedzi

Shark jak to dumnie brzmi :lol:

 

Przebieg 70 km wiec cos juz o nim moge napisac

 

Zalety

-cena razem z przesylka kosztowal mnie 20 zł

 

-liczba funkcji duzo przydatnych funkcji typy predkosc srednia ale na pewno nie 17 jak reklamuje sprzedawca(wiekszosc z tych siedemnastu funkcji to "mozliwosc zamontowania na kierownicy :D haha ) Naprawde posiada 8 funkcji

 

-łatwy montaz

-solidne jak na ta cene wykonanie

 

Wady

-słaby wyswietlacz (zaleznie od temp lub natezenia slonca widac na liczniku efekt wcisnietego kaukulatora- Ale w zaden sposob nie wplywa ujemnie na odczytanie informacji, dane nadal sa przejzyscie pokazane

-moze i solidne wykonanie ale jakosc materialów z ktorych wykonany jest licznik stawia wiele do zyczenia. Chodz czego chciec za ta cene

 

Podsumowanie

 

Moim zdaniem jesli ktos nie chce/moze wydawac na licznik przykladowo 50zł to Shark jest wlasnie dla niego :) Powiem tak jesli mial bym znow kupowac licznik to znow bym go wybral chocby ze wzgledu na cene.

Z kumplem ktory ma jakas sigme( model za okolo 70 zł) porownywalismy wyniki w predkosc, dystansu,sredniej predkosci i wyniki byly baaaaaaardzo zblizone a nawet identyczne. Wiec to mit ze Shark przeklamuje dane.

Ogolnie bardzo polecam ten licznik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dzięki za tą opinię. Ja właśnie zastanawiałem się nad Sharkiem, ale ostatecznie kupiłem Bikemate za 30zł +wysyłka :) Wkrótce napisze na forum jego recenzję :) Mam jeszcze drugi rower, na którym mam starą Sigmę BC 600 ale zgubiłem klapkę od baterii i teraz jest lipa....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz przejechane z nim ok 1200 km wiec mozna o nim cos powiedziec znowu. Co do deszczu i błota to nie raz zdazyło sie ze miałem go az nadto pod szybka :P potem wyschło i zostal sam piasek ktory i tak po jakims czasie zniknał. Licznik jest naprawde wytrzymały, zaliczyl juz kilka gleb w tym ostrą ostatnio w lesie i nic mu nie jest. Czesto sprawdzam z kumplem ktory ma sigme bezprzewodowa ( nie znam modelu) predkosc gdy jedziemy tym samym tepem - oba pokazuja to samo.

 

Moje zdanie jest takie ze gdy zepsuje mi sie ten licznik zamowie w ten sam dzien idenstyczny ( o ile bede mial 20 zł :D ) Szczerze polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mój rekin coś lubi się resetować samemu ;) Przebieg zostaje jak w instrukcji napisane. Tylko czemu sie sam resetuje? Mam wersje full automatic czy co :P Kupiłem go za 15 zeta i jestem bardzo z niego zadowolony.

Wart jest w 100% swojej ceny według mnie. A resety da się przeżyć bo koło 180 kilometra się zdarzają ;) Deszcz, mega słońce mu nie straszne. Ciekawe jak będzie zimą ;)

A i przekłamań nie stwierdziłem. Za tani sprzęt żeby były :P

Edytowane przez KhaH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, ja tez mam rekina w rowerze :) zrobilem juz z nim 5000km i tylko raz mialem z nim problem. wybralem sie raz na krotka wycieczke okolo 25km bo akurat padal deszcz, ze widocznosc spadla do 50m. (tak sie chcialem wyzyc) normalnie czulem sie jak pod woda :) i niestety licznik przestal dzialac... jednak po 2 dniach wysechl i dzialal normalnie. niestety skasowal mi dystans, ale >TU CIEKAWOSTKA< pokazywal MAX speed 199,99 km/h :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich!

A ja mam problemik z tym licznikiem :P

Jest fajniutki-taniutki i o to mi chodzło. Rower mam stary co sie bede szarpał i kupował licznik za 100zł. moze kiedyś jak zmienie bicykla. Więc kupiłem sobie SHARKA na allegro za 9 zł zamocowałem i działa. no nie do końca dziala, albo ja czegoś nie kapuje. Pokazuje mi prędkość, przejechany dystans ODO, predkość max MXS, działa skanowanie i zegar. Nie działa prędkość śrrednia AVS, czas jazdy TM i dystans. Te funkcie chyba powinny sie włączyć automatycznie po zakręceniu kołem? Czy trzeba to jakoś włączyć. Please Help. Może ktoś miał taki problem a może wie o co chodzi. Pozdrawiam wszystkich "kolarzystów" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj wyjąć baterie. Myśle, że licznik powinien zacząć normalnie działać. Oczywiście najlepiej by było żebyś spisał se gdzieś swoje wyczyny bo sie skasują przy resecie no chyba, że spamiętasz i wprowadzisz z pamięci. BTW mi kiedyś wyskoczyło, że jechałem 124,7 km/h :lol: Bateria ałt i już normalne wyniki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...

Ja własnie kupiłem sobie 2 dni temu Shark'a i musze jeszcze tylko zamątować i będę śmigał <_<

A mam jeszcz pytanie bo jak włożyłem baterie do tego licznika to on sie nie właczas coś jest źle czy poprsotu po zamotnowaniu sie włączy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Pewnie po zamontowaniu będzie śmigał. Ja kupiłem sobie sharka coś 2 lata temu. Często prażyło go słońce i zalewał deszcz. Po kąpieli wysychał i działał. Ale z miesiąc temu była dla niego ostatnia kompiel. Zdech całkowicie. A jak przy nim pomajstrowałem to się włączył ale guziki wcale nie działały. I mam zamiar kupić ten sam model bo dobrze mi się spisywał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...