Skocz do zawartości

[maraton] 1#BM2013 Wrocław


Rekomendowane odpowiedzi

Pierwotny termin 21. kwietnia ulega zmianie. Bikemaraton we Wrocławiu odbędzie się 23. czerwca, a imprezą inaugurującą sezon będą Zdzieszowice, 11. maja.

Zima trzyma! i nic nie wskazuje na to, że szybko odpuści. Na planowanej trasie maratonu wrocławskiego zalega 10-15 cm warstwa śniegu i może jeszcze dopadać w najbliższych dniach. W związku z tym, nie chcemy Was narażać na powtórkę z roku ubiegłego, błotne kąpiele i choroby. Postanowiliśmy przełożyć wrocławską edycję na inny termin - 23 czerwca (Noc Świętojańska), a sezon otworzyć maratonem w Zdzieszowicach, który odbędzie się zgodnie z planem 11 maja 2013 roku.

 

Aby szybciej przegonić zimę i rozruszać sezon rowerowy już dziś zapraszamy na rowerową wycieczkę - objazd trasy wrocławskiej edycji, który odbędzie się w sobotę 20 kwietnia (zbiórka w Dolnośląskim Centrum Rowerowym). W tym dniu w godz. od 10.00 do 18.00 wszyscy chętni będą mogli dokonać rejestracji i odebrać numer startowy (obowiązujący w całym sezonie 2013), a także zapoznać się z trasami MINI i MEGA Maratonu. Wyjazd chętnych na trasę o godz. 12.00. W tym dniu również do godz. 18.00 będzie otwarty sklep i serwis, a dla wszystkich maratończyków odbierających numery startowe przygotowane będą dodatkowe atrakcje, o których szerzej napiszemy niebawem.

 

Organizatorzy Bikemaraton

 

 

No to jeszcze poczekamy ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze wrażenie - złość.

Drugie - zrezygnowanie

Trzecie - to nie jest aż takie głupie.

 

Maturka się zbliża - będzie więcej czasu do nauki... A po drugie może w czerwcu nie będzie tyle byłocka. :P

 

Czyli można powiedzieć, że w tym roku sezon i u Grabka i u Golonki zaczynają się w górach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No to zdziwilibyscie się bo na całej trasie mega były moze 4 kałuze. I maraton bez problemowo  mogłby sie odbyc i dziś i jutro.

 

Na zjezdzie w wojnowicach(dot filmuku z poprzednich postów )zjechalo moze z 10 osob na 100:D:D:D mi wyszlo tam 19% spadku wys.

 

Na tym zjeździe są jakieś skały, głazy, uskoki, bo 19% spadku na równej ścieżce to nie jest żadna trudność?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Nie wiem czy dobrze trafiłem, ale to jest temat dot. Bikemaratonu we Wrocku 22 czerwca? :)

 

Zbliża się wielkimi krokami, może pęknie wreszcie 2000 osób. Macie jakieś doświadczenia co do tego wyścigu? Słyszałem, że trasa MINI jest szczególnie lajtowa i wiele osób które normalnie jeżdżą właśnie MINI tutaj decydują się na MEGA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba tylko pod jednym warunkiem mega. jak nie popada porządnie i nie będzie Błotnowic :))

Co prawda się nie wybieram do Wrocka na BM, ale na wesele, jednak spytam czy trasę We Wrocławiu można w jakimś stopniu porównać do Wielunia? Pewnie tak. Wiem, że piasków to u nas raczej nie ma,  głównie łąki i lekkie ścieżki leśne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...