Skocz do zawartości

[zawody] Hołda Race w Chorzowskiem WPKiW


Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby ktoś chciał sobie pooglądać, w większości elitę (ostatni start 15:30):

https://picasaweb.google.com/102954076658221742006/HoDaRace26052013?authkey=Gv1sRgCOTA2Zq4mMSjcg#

 

Wygladam jakbym jechał tam na niedzielną wycieczkę :P

 

Wpis ze sports-trackera z moich 3 okrążeń ;)

http://www.sports-tracker.com/#/workout/Andrewwojownik/5u9s6kfegdfo8b0d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Padł im niby ten system z czipami i przez to brak czasów, i chyba wszystko ręcznie mierzyli...

 

 

System nie działał od początku, ale firma odpowiedzialna za pomiar czasu nie poinformowała o tym organizatora....

 

Od kategorii Hobby czasy były mierzone ręcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam Wszystkich,

 

Wybaczcie, że podpinam się pod temat Hołda Race w Chorzowie - ale chciałbym się czegoś dowiedzieć odnośnie Bytomskiej "Hołdy", która odbędzie się 1 września.

Mam zamiar się tam wybrać i będzie to mój pierwszy taki wyścig, stąd też pytanie do Was bardziej doświadczonych i "objeżdżonych" w temacie ;)

 

Jeśli nie posiadam licencji, to czy mogę się zapisać do kategorii XC czy powinienem do hobby? No i czy jeśli bym się zapisał do XC, to czy będę "zmuszony" wystartować z elitą, która mnie "rozjedzie"? ;)

Czy ma ktoś jakieś informacje odnośnie dystansów w obu kategoriach, gdyż na stronie takich nie znalazłem? Duża różnica (jeśli chodzi o umiejętności) jest pomiędzy tymi trasami?

 

Z góry dziękuję za informację. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich,

 

Wybaczcie, że podpinam się pod temat Hołda Race w Chorzowie - ale chciałbym się czegoś dowiedzieć odnośnie Bytomskiej "Hołdy", która odbędzie się 1 września.

Mam zamiar się tam wybrać i będzie to mój pierwszy taki wyścig, stąd też pytanie do Was bardziej doświadczonych i "objeżdżonych" w temacie ;)

 

Jeśli nie posiadam licencji, to czy mogę się zapisać do kategorii XC czy powinienem do hobby? No i czy jeśli bym się zapisał do XC, to czy będę "zmuszony" wystartować z elitą, która mnie "rozjedzie"? ;)

Czy ma ktoś jakieś informacje odnośnie dystansów w obu kategoriach, gdyż na stronie takich nie znalazłem? Duża różnica (jeśli chodzi o umiejętności) jest pomiędzy tymi trasami?

 

Z góry dziękuję za informację. :)

 

To ja może odpowiem :)

 

Zdecydowana większość startujących zawodników na dystansie XC nie posiada licencji, aczkolwiek kilka osób z licencją się zdarzy a i poziom też zazwyczaj jest wysoki. Jeżeli wiekowo należysz do kategorii elita (19-29 lat) to tak, będziesz "zmuszony" wystartować z tą kategorią, natomiast zapewniam, że nikt Cię nie rozjedzie ;)

 

Jeżeli są to Twoje pierwsze w życiu zawody to możesz wziąć pod uwagę też dystans hobby - na tym dystansie trasa jest krótsza, ale przede wszystkim łatwiejsza. Dokładne dystanse pewnie będą znane tuż przed zawodami, kiedy będzie wytyczona trasa, na XC przeważnie podaje się przewidywaną długość jazdy, czyli dla kategorii elita 75-90, a dla hobby 20-40 minut.

 

Moim zdaniem jeżeli czujesz się na siłach i chcesz mieć większą frajdę, a niekoniecznie zależy Ci na wyniku powinieneś wybrać dystans XC. Jest na pewno dużo ciekawszy i da Ci większą satysfakcję z ukończenia :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zdecydowana większość startujących zawodników na dystansie XC nie posiada licencji, aczkolwiek kilka osób z licencją się zdarzy a i poziom też zazwyczaj jest wysoki. Jeżeli wiekowo należysz do kategorii elita (19-29 lat) to tak, będziesz "zmuszony" wystartować z tą kategorią, natomiast zapewniam, że nikt Cię nie rozjedzie ;)

 

Stąd moje wątpliwości, gdyż właśnie należę do tego przedziału wiekowego.

 

 

 

Moim zdaniem jeżeli czujesz się na siłach i chcesz mieć większą frajdę, a niekoniecznie zależy Ci na wyniku powinieneś wybrać dystans XC. Jest na pewno dużo ciekawszy i da Ci większą satysfakcję z ukończenia :)

 

I tak też chyba zrobię :) spróbuję swoich sił w XC i zobacze co z tego wyjdzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stąd moje wątpliwości, gdyż właśnie należę do tego przedziału wiekowego.

 

 

 

 

I tak też chyba zrobię :) spróbuję swoich sił w XC i zobacze co z tego wyjdzie ;)

Zdecydowanie XC, hobby jest po prostu za krótkie i tez za dużo osób tam nie wystartowało pewnie przez to. Możesz nawet jak ja zrobić 3 kółka i 1/5 trasy przebiec z rowerem, ale dojechac do mety i się dobrze bawić :) Tylko żeby ich nie poniosła ułańska fantazja przy robieniu trasy przez teren budowy, bo może być cięzko jak zrobią 15m podwójną :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja już również dystans XC zapisany i opłacony ;) 
Trasa ma być podana kilka dni wcześniej ALE organizator pisał, że póki co to niema możliwości objechania trasy wcześniej (w piątek czy w sobotę) gdyż wyścig będzie się odbywać na terenach prywatnych i zostaną one udostępnione w dniu wyścigu. Jeżeli się coś zmieni to ma informować. Polecam stronę wydarzenia na facebook'u:
https://www.facebook.com/events/596575023708730/?ref=2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...