Skocz do zawartości

[opony] Schwalbe semiclicki - 150 zł.


Kisiel94

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

otóż szukam jakieś nowe oponki do mojego roweru kellys oxygen. Rower już ma jakieś 6 lat więc opony dosyć mocno się starły :-D

 

Z tego co do patrzyłem się w moich oponach to mają 26 x 2.0.

 

Jeżdżę głównie po asfalcie, ale zdążą mi się jeździć po lesie, wiec 65% asfalt, a reszta lasy.

 

Potrzebuje jakieś, bo wybieram się w tym roku na zwiedzanie całego wybrzeża.

 

Polecacie jakieś? Szukałem tematy z takimi wymaganiami, ale nie znalazłem z 2.0.

 

Pozdrawiam

 

Wysyłane z mojego Nexus 7 za pomocą Tapatalk 2

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wielu lat jeżdżę na oponach Schwalbe. Do takich zastosowań jak podajesz polecałbym schwalbe land cruiser lub coś o podobnym bieżniku . W zależnośći jaką masz posturę / do około 90 kg/ polecałbym rozmiar 26x1.75 , przy balonie 2.0 opory na asfalcie są zdecydowanie większe

 

 

Witam,

otóż szukam jakieś nowe oponki do mojego roweru kellys oxygen. Rower już ma jakieś 6 lat więc opony dosyć mocno się starły :-D

 

Z tego co do patrzyłem się w moich oponach to mają 26 x 2.0.

 

Jeżdżę głównie po asfalcie, ale zdążą mi się jeździć po lesie, wiec 65% asfalt, a reszta lasy.

 

Potrzebuje jakieś, bo wybieram się w tym roku na zwiedzanie całego wybrzeża.

 

Polecacie jakieś? Szukałem tematy z takimi wymaganiami, ale nie znalazłem z 2.0.

 

Pozdrawiam

 

Wysyłane z mojego Nexus 7 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz Race Kingi 2.2 w drucie 50-60 szt , na asfalcie maja opory na poziomie slickow , a i w terenie sobie poradza pod warunkiem ze nie bedziesz miec zbyt malego cisnienia. To ze miales opone 2.0 nie znaczy ze musisz miec taka sama. Race king wystepuje w wersji 2.0 ale ma nizszy balon przez co jest mniej komfortowa niz 2.2 a opory toczenia takie same jak 2.0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jakieś ponad 180cm o ważę 60kg.

Jeszcze po przeglądam oferty na internecie i stwierdze jakie mogą być najlepsze z tych co podaliscie.

 

Wysyłane z mojego Nexus 7 za pomocą Tapatalk 2

 

 

 

A co myślicie o Schwalbe Marathon Cross 26x1.75? Lub takie, ale hurricane?

 

Wysyłane z mojego Nexus 7 za pomocą Tapatalk 2

 

 

 

Pytam się bo nie mam zamiaru tylko na asfalcie jeździć. Ja tak jeżdżę uniwersalne gdzie się da.

 

Wysyłane z mojego Nexus 7 za pomocą Tapatalk 2

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...