Skocz do zawartości

[rowery] Agang Gangsta 7,29 vs Canyon Yelowstone 5,9


Jurcyk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

48 lat,180 cm, 96 kg stanąłem przed wyborem tych dwóch rowerów w podobnej cenie. Gangstera już mierzyłem ale się nim nie karnąłem i tutaj bardziej odpowiada mi 17" zaś Canyona przymierzyć nie mogę.Ganster na żywo wygląda super, ma taki rześki , wiosenny kolor. Mam zamiar dużo jeździć w terenie ( szutry, leśne dukty ) mało po asfalcie ale też pragnę liznąć góry !

Pozdrawiam wszystkich twentyninerowców !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Ja jeżdżę od zeszłęgo roku na Gangs'cie i spełnił moje oczekiwania właściwie w każdych warunkach, w których miałem okazje jeździć tj, i po szosie ponieważ mam 20 km w jedną stronę do pracy, po utwardzonych ścieżkach jak i zaliczone 3 maratony Golonki. Jazda sprawia dużo radości i napęd 2 x10 naprawdę się sprawdził. Test tego rowerku jest na http://www.team29er.pl/. Właściwie jest tam wszystko napisane.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gangsta, ale zobacz, jak wyglada model 2013 - wg mnie lepiej i jesli mialby 100mm skoku, to byloby jednak lepiej, niz 80

 

canyona trudniej przymierzyc, byc moze jeszcze kaza ci czekac pol roku, az go wyprodukuja i dowioza, a lepszy na pewno nie jest, raczej porownywalny/troche gorszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie malowanie Gangsty 2013 jest stonowane i jeszcze ciekawsze ale nie znalazłem na razie ani jednego egz. w podobnej cenie. W kilku polskich sklepach zeszłoroczny model będzie jeszcze sprzedawany w tym roku.U sąsiadów Czechów model 2013 jest droższy o ok.800 zł i przekracza już 4 tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agang 7.29 w specyfikacji ma taki sztuciec:

RST 29 F1RST Air (80/100mm), powietrzny blokada skoku

Więc dawał by radę.

Ale jeśli ma stać ponad 4tyś to bardziej opłacalny jest Canyon 5,9 / Radion 5.0 ( tego w Polsce przymierzysz).

 

BTW za dużo tych rowerów na rynku! Człowiek głupieje przy takim wyborze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i tu mamy problem z Canyonem - rozmiar raczej 18,5", długość górnej rury w tym rozmiarze 590 mm, trudno określić bez przymiarki czy i na ile by Ci podpasował (ja np przy wzroście 182 cm nie mógł bym się na tej ramie wyciągnąć, a zakładanie mostka 120 mm wypacza wyważenie roweru), rama 20" niby była by na mnie dobra na długość, jednak w tym rozmiarze ma gigantyczny rozstaw kół jak na rower tego typu ...

Edytowane przez Rulez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...