Skocz do zawartości
  • 0

AUTHOR custom 29er (2009)


fw66

Pytanie

Nazwa: AUTHOR custom 29er (2009)

Data dodania: 10 maj 2010 - 17:46

 

Składak na ramie Instinct29 (wcześniej kilka lat na ramie crossowej Synergy).Priorytetem była masa, ale za rozsądną cenę.Dlatego połowę części kupiłem jako lekko używane, a resztę po promocyjnych cenach i wyprzedażach.Ma być szybki na płaskim, dlatego są semislicki.Co roku 2 tygodnie w górach.

 

 

Zobacz rower

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Zobacz na mojego trekinga, teraz ma opnony schwalbe racer , wcześniej póki nie złożyłem sobie górala jeżdził też w terenie na oponach schalbe land cruiser -

 

 

Nazwa: AUTHOR custom made (2009)

Data dodania: 10 maj 2010 - 16:46

 

To chyba jedyny składak crossowy na forum :>)Priorytetem była masa, ale za rozsądną cenę.Dlatego połowę części kupiłem jako lekko używane, a resztę po okazyjnych cenach na allegro.Z założenia miał być szybki na asfalcie, ale też nie bojący się trudniejszego terenu.Co roku 2 tygodnie w górach (dlatego są szersze opony, korba MTB i 100mm skoku).

 

 

Zobacz rower

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manetki z hamulcami masz na matchmakerze? Czy osobno? Właśnie, sam będę inwestował w zmieniarki X9 i o tych samych hamulcach myślę, ale chcę to na matchmakerze zrobić. Napiszesz coś więcej o samych heblach? Problemowe czy śmigają? Myślałem sam o poważniejszej grupie hamulców ale jak pomyślę o zbiorniczkach wyrównawczych w sportowych hamulcach to odpuszczam. Dla kilku gramów mija się to z celem. Zastanawiam się nad Stroker Carbon w sumie to 100 g różnicy w porównaniu z Trialami, ale cenowo na obu hamulcach to koszt wyżej o 140 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...