Skocz do zawartości
  • 0

zakup MTB FS'a lub hardtail'a


Gość Marcin

Pytanie

Gość Marcin

Tak jak w temacie... interesuje mnie zakup nowego roweru do okolo 7,5 tys zl i tutaj mam ogromny dylemat, a mianowicie lubie ostra jazde w trudnych terenach ale potrzebuje tez roweru na dalekie trasy po drogach utwardzonych. Lepszy lekki hardtail czy full z blokada? a jezeli full to lepszy z pionowym czy poziomym damperem ? moze podsuniecie mi jakies sprzety bo ciezko mi wybrac po miedzy FS a Hardem... chyba ze znajde gdzies Harda w Carbonie ale jakies renomowanej firmy... a o to ciezko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym się zastanowił nad 29erem ht. Ale to zalezy od wzrostu. Durze koła i brak zawieszenia będą pomagać w pokonywaniu dużych dystansów w średnio wymagającym terenie.

 

http://allegro.pl/hard-rocx-xc-carbon-nowy-22-9-6-kg-okazja-i2933805014.html?source=oo - prawdopodobnie rama do zmiany.

 

A jeżeli opcja 29 Cię nie przekonuje to polecę fulla z blokadą(osobiście mam 2 xD). 100-120 skoku z przodu i z tyłu powinno spełnić oczekiwania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...