Skocz do zawartości

[wspólne wyjazdy] Maratony


Xanagaz

Rekomendowane odpowiedzi

Siema. Abstrahujac ;) Mi w tym roku włączyła się jakaś grubsza napinka na starty w możliwie jak najwiekszej ilości imprez. Na ŚLR, czy też jak to tam się teraz nazywa "MTB crossmaraton" jak najbardziej się piszę, oprócz tego myślę o cyklu "Galiński Maraton" Brzeziny/Sławno/Żarnów/Gielniów. Znając osobę organizatora - nie będzie lipy. Co ciekawe jeżeli chodzi o "nasze" Brzeziny jest już data - 2 czerwca. No i ze swojej strony polecam maratony Jastrzębii Łaskich - szosowy i MTB. Obie imprezy mają niepowtarzalny klimat i bardzo miło je wspominam. Szosa w tym roku też już anonsowana - 8/9 czerwca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli, vladee co sob/niedz będziesz w terenie. ŚLR polecam gorąco: Daleszyce - większości się podoba a mnie... Coż dwa sezony wcześniej wróciłem skruszony bo szpilka od przedniego koła ułamała się przy motylku i nie mogłem jej wysunąć(nie miałem chęci na serwis po zimie) a rok później nie było okazji. Mimo wszystko każda edycja ma coś w sobie.

Łódzkie Brzeziny należy koniecznie odbyć. A Gielniów... od tego się wszystko zaczęło u Galiny.

Jeżeli chodzi o zimną Mazovię to jedziesz 24 lutego? Jeśli tak, to zabrałbyś mnie ze sobą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjazdy na Mazovię proszę w osobnym temacie ;) Trudno powiedzieć czy Polandbike jest bardziej pro. Mazovia jest popularniejsza, jest tłok na trasie, w PLbike zdaje się, że jest luźniej. Mazovię niektórzy jeżdżą pod sponsorów gdyż jest to cykl bardziej medialny. Bardziej pro to ŚLR i południowopolskie maratony są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojego doświadczenia:

ŚLR - najlepsze trasy w odległości do 200km od Łodzi, ciekawe nagrody, mieli czasami problemy z oznakowaniem trasy ale każdemu wpadki się zdarzają, nie ma zbędnego tłoku więc atmosfera rodzinna - polecam, Mazi super człowiek:)

Polandbike i Mazovia - imprezy typowo pod Warszawiaków, trasy łatwe, choć czasem zdarzają się ciekawe fragmenty, Na Polanbike mniej stratujących i moim zdaniem lepsza atmosfera (jeździłem sezony 2011 i 2012), nagrody (PB) czasem trochę śmieszne (1 carbosnack w dużej reklamówce), ale nie to jest najważniejsze. Na Mazovii moim zdaniem zbyt wielkie tłumy przez co impreza traci swój klimat, ale w końcu orgowi zależy na jak największej frekwencji.

Ciekawie zapowiada się w 2013 cykl Galiński Maraton:)

Ja pewnie pojawię się na kilku edycjach ŚLR, Galiński i Polandbike

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jakiś czas temu było to w temacie ogólnym na forum ale może części z was się przyda.

https://sites.google.com/site/flyingbikers20/kalendarz-2012

 

Kilka jest u Nas więc raczej się tam zobaczymy :thumbsup:

 

Tylko widzę, że terminy Mazovi są nie zawsze zgodne z tymi oficjalnymi więc ostrożnie z listą. Pewnie wkrótce ktoś to poprawi:)

 

Tylko widzę, że terminy Mazovi są nie zawsze zgodne z tymi oficjalnymi więc ostrożnie z listą. Pewnie wkrótce ktoś to poprawi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...