Skocz do zawartości

[Hamulce] Hayes Stroker Ryde problem


czyzu6491

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam dość dziwny problem. Pare dni temu zakończyłem budowe mojego nowego roweru opartego na ramie Cube LTD SL. Mój pomysł na ten rower był taki aby trzymać sie kolorów ramy czyli biel i szarość. Zacząlem od amorka, to poszło bez problemu- biały epicon, póżniej czas na linki i pancerze do przerutek no i tu już widze ,że trudniej jest znaleźć białe a czarne są wszędzie, w każdym sklepie jaki mam obok siebie w warszawie, no ale w końcu w internecie zamówiłem i przyszły. Przyszedł czas na stery no i te znaelść jest wyjątkowo trudno, no białych nie ma prawie wcale. No i teraz zastał mnie problem z hamulacami hydrualicznymi hayes stroker ryde a mianowicie tak jak myślałem jak zmienie rame na większa to i przewód hamulca na tył będzie za krótki. Chodziłem po sklepach ale nigdzie nie mają białego przewodu pomyslałem ,że może warto samemu spróbowac wymienić a do seriwsu zanieść tylko na zalanie olejem no i teraz moje pytanie czy ktoś mógłby mi pomóc, powiedzieć od czego powiniem zacząć, na co zwrócić uwageżeby nic nie popsuć bo hamulce to bardzo ważna rzecz. Teraz jeżdże tylko na przednim i troche mi brakuje tego tyłu. Bardzo proszę o pomoc bo mam pomysł na rower a na przeszkodzie stoi mi biały pzrweód od hamulca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto przewód, hydrauliczny przewód Jagwire HyFlow White biały BC (2879719706) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

 

Dokup tzw"oliwki" szt.2 Hayes Oliwka do przewodów • www.ckbikeshop.pl

 

Zestaw do odpowietrzania ZESTAW DO ODPOWIETRZANIA HAYES STROKER - BASIC (2925647592) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

 

Płyn dot 4 lub 5,1 Praktycznie do kupienia na każdej stacji paliw

 

Całą procedurę zalewania i odpowietrzenia układu odnajdziesz na you tube.

 

A graficzna instrukcje otrzymasz z zestawem do odpow.Mnie taka uraczyli :)

Edytowane przez topol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuje za odpowiedż ale ta cena mnie przeraża-200zł!!!!

A ja myslałem ,że to koniec moich wydatków. No cóż tak czy inaczej musze to kupić bo jazda tyllko z przednim mija sie z celem

 

na hamulcach mam napisane ze nalezy wlewac tylko dot 3 lub dot 4. na allegro znalazłem kilka aukcji ale są to płyny na ktorych jest napisane 3&4, czy to bedzie pasowac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zdecydujesz się na przewód alligatora to najlepiej kup tej samej firmy końcówki, bo oryginalne mogą nie pasować, Miałem tak z juicy 3 gdzie oryginalny przewód różnił się średnicą od alligatora przez co oryginalne końcówki avida były za luźne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zdecydujesz się na przewód alligatora to najlepiej kup tej samej firmy końcówki, bo oryginalne mogą nie pasować, Miałem tak z juicy 3 gdzie oryginalny przewód różnił się średnicą od alligatora przez co oryginalne końcówki avida były za luźne.

Bardzo dziękuje za rade ale padło na zakup slx'ów m-675 i tansze w serwisie i co najwazniejszy mogłbym sie dalej roziwjać serwisując je sam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...