Skocz do zawartości

[plecak]


grundi5

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam pytanie do tych ktorzy uzywaja plecakow rowerowych z tzw systemem airflow? czy to cos dziala? czy dzieki temi ma sie mniej mokra koszulke? jakos nie wierze, ze mozna miec cos na plecach i jednoczesnie nie miec mokrej koszulki. a jesli sie myle to moze ktos ma do polecenia jakis plecaczek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Sam posiadam od 2 tygodni plecaczek Campusa model Dynamik z takim systemem. Nie testowałem go z samą koszulką ale jak sie ma wiecej ubrań to plecy mokre (ale to chyba normalka). Podejrzewam ze taki system tylko zmniejsza pocenie a nie likwiduje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie znam systemu Airflow z osobistego doświadczenia. Od trzech lat natomiast uzywam plecaka Deuter Race-X-Air z siatką na plecach rozpiętą na stelażu. Absolutna rewelacja jeżeli używa się ciuchów dobrze odprowadzających wilgoć. Jeździłem nawet w zestawie: koszulka, lekki polar-100, bluza zWinstoppera i było OK. Z samą koszuką - super. Plecak ten jest drogi (za drogi) ale Czesi produkują jego kopię. Mój kolega, który go używa jest zadowolony. Coś takiego:

http://www.huskycz.cz/katalog/detail.php?id=moral

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Niestety nie znam systemu Airflow z osobistego doświadczenia. Od trzech lat natomiast uzywam plecaka Deuter Race-X-Air z siatką na plecach rozpiętą na stelażu. Absolutna rewelacja jeżeli używa się ciuchów dobrze odprowadzających wilgoć. Jeździłem nawet w zestawie: koszulka, lekki polar-100, bluza zWinstoppera i było OK. Z samą koszuką - super. Plecak ten jest drogi (za drogi) ale Czesi produkują jego kopię. Mój kolega, który go używa jest zadowolony. Coś takiego:

http://www.huskycz.cz/katalog/detail.php?id=moral

 

Właśnie o taki mi chodzi - jakie jeszcze firmy poza Deuterem produkują takie plecaki z siatką ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem że miałem wcześniej plecak authora i był tam airflow :/ i w końcu posmigałem w F7 biker z innym air flow mogę powiedziec tyle każdy system air flow jest do d... plecy i tak sie pocą, jestem ciekawy systemiku z siatką na plecach rozpiętą na stelażu ...............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...