Skocz do zawartości

[Rama]Csepel Royal 3 - opinie


Th0m4S

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Co miejscowi specjaliści mogli by mi i innym użytkownikom powiedzieć o tej ramie, mimo bardzo niskiej ceny jest o niej mało informacji.

Puki co mam aluminiową ramę na pionowych hakach wiec czeka mnie zmiana...

Jakoś nie jestem przekonany do szukania starych ram szosowych, bo i nie do końca wiem na co patrzeć i nigdy nie wiadomo co kto robił z daną ramą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również polecam, za taki hajs raczej nic lepszego nie da się znaleźć, jeździłem około roku aż skończyła swój żywot na samochodzie, gdyby nie to, pewnie jeździłbym dalej :)

Co do geo to mi bardzo podpasowała, na zwrotność/skrętność nie miałem powodów narzekać, choć nie mam porównania z niczym innym.

Jak wsadziłem tam przyciętego risera to jazda po mieście była samą przyjemnością, jedyną wadą jest waga framesetu, ale w tej cenie niczego więcej nie można się chyba spodziewać.

Jeździłem na rozmiarze 56, mając wzrost okołó 185cm.

 

:thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również polecam, za taki hajs raczej nic lepszego nie da się znaleźć, jeździłem około roku aż skończyła swój żywot na samochodzie, gdyby nie to, pewnie jeździłbym dalej :)

Co do geo to mi bardzo podpasowała, na zwrotność/skrętność nie miałem powodów narzekać, choć nie mam porównania z niczym innym.

Jak wsadziłem tam przyciętego risera to jazda po mieście była samą przyjemnością, jedyną wadą jest waga framesetu, ale w tej cenie niczego więcej nie można się chyba spodziewać.

Jeździłem na rozmiarze 56, mając wzrost okołó 185cm.

 

:thumbsup:

 

hej!

Jak to jest z geometrią tych ram, bo oglądam różne fotki i widzę że pozioma rura raz jest równolegle do podłoża a raz jest opadająca w kierunku sztycy..?? Jak to wygląda przy 56cm Csepel Royal 3? Ktoś z Was ma może przykład takiego set-a z kierownicą dropbar, bo google niczego sensownego mi nie pokazał ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem Ci już kolego odpowiedź na pw, wstawię tutaj zdjęcia jakby ktoś kiedyś szukał

32zuc7q.jpg

1sbbzn.jpg

Edit: jak by co to mam komplet hamulców przód + tył (tektro, srebrne) pasujący do framesetu csepela na sprzedaż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...