Skocz do zawartości

Cube Exclusive Club


jarus220

Rekomendowane odpowiedzi

Heh, zainteresowanie sztycą ;) Waży tyle co nic... to tak jak moja kiera http://www.allegro.pl/item200675113__kiero...arna_151g_.html wg mnie lepsza od boplighta, {20mm dłuższa przy 5g większej wadze} no i oczywiście tania jak barszcz ;) W wszystkich Cubach podobają mi się tylnie widełki... Między innymi {a jest ich sporo, np piekne malowanie i dokładne wykonanie} dlatego wybrałem tą ramkę <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dobra cena za nią. Nowe kształtują się w okolicach 450zł {z tej Serii}. Fajna ramka, za nie dużą kasę i bardzo ładna. Do tego nie jest ciężka {ok 2100g przy 20"} i ma pięknie wygięte tylnie widełki. Fajne jest też prowadzenie linek dołem górnej rury ramy i Malowanie, a nie naklejki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Klubowicze!!!

Bardzo się cieszę, że znalazłem Wasz - Nasz Klub - CEC!!!

Jestem na Forum ponad 3 dni. Mnóstwo godzin się Was naszukałem.

Założyłem nawet temat:

[Rower] Cube Curve by MirRob

 

Mój rower:

 

CUBE CURVE

 

Rama: aluminium 7005

Koła: 28''

Obręcze: Rigida ZAC 2000 622 mm

Piasty: Shimano Deore

Opony: Schwalbe CX Comp - szer. 32 mm - zmiana na - Michelin - szer. 28 mm

Widelec: Suntour NEX 4500 Lockout - miał być, Suntour NRX 7500 Lockout - jest

Przerzutka tył: Shimano XT

Przerzutka przód: Shimano LX

Manetki: Shimano LX

Hamulce: Shimano M430

Dźwignie hamulca: Shimano LX

Mechanizm korbowy: Shimano Alivio - zmiana na - Shimano Deore M540 Hollowtech

Pedały: platformowe Fasten Alu - zmiana na - SPD Shimano XTR

Stery: Ritchey Logic

Mostek: Scape Alu Lite

Kierownica: X-ACT Riser - zmiana na - Carbon

Sztyca: Scape Lite

Siodło: Scape Active Comfort2

Środek suportu: Shimano Cartridge

Biegów: 27

Ośki: - zmiana na - Tytan

Rogi: dokupiłem

Kolor: czekoladowy metalic

Waga: 13,10 kg - była, 12,30 - jest

Stara Cena: 2799 zł - 2006r. NOWA CENA: 2199 zł - 2007r. - Straciłem 600 zł.

Cechy szczególne: - Econo - Cena/Jakość - Rewelacja!

 

Kupiłem go w maju 2006r. Zmiany nastąpiły zaraz po kupnie, za dopłatą.

Przejechałem na nim ponad 4200 km (stan na 26.06.07r) i jestem szczęśliwy!

 

Oczywiście zgłaszam akces do Klubu CEC!

Życzę owocnej wspólpracy i "połamania korb", bo ram się nie da!

 

PozdRowery Cube dla wszystkich!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich <_<

 

Mam pytanko do użytkowników LTD CC... jakie posiadacie rozmiary ram i jaki jest wasz wzrost?

 

Chodzi mi mianowicie o to, że upatrzyłem sobie LTD Pro czarny mat, w celu obejrzenia go na żywo udałem się do jednego sklepu no i zobaczyłem LTD CC :) Teraz śni mi sie po nocach :/ Problem polega na tym, iż jest to rama 16, a mój poprzedni rower (GT Avalanche 1.0, również czarny mat :blink:) którym mi skradli !@$!@#%!#$% złodzieje, miał rozmiar 18. Pomijając wyliczenia i 1000 przeczytanych postów postanowiłem przymierzyć się do CC 16'... no i kurde chyba jest dobry. Mam nadzieję, że to nie jego wygląd przyćmiewa mi rozmiaru ramy. Zonk byłby straszny gdyby po 100km okazało sie, ze jest za mały :/

 

Mam 176 cm wzrostu, a roweru używam do trochę ostrzejszej jazdy, lubie dziury i ciężki teren. Raz w roku mam okazje wyjazdu za granicę, wtedy uprawiam pseudo dh ;P Czyli lubię trochę poszaleć, ale jeżdże i po naszych stołecznych ścieżkach rowerowych i oprócz tego codziennie do pracy.

 

Bardzo proszę, doradźcie coś :blink:

 

Z góry dzięki

 

Pozdrawiam

Rafał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki MirRob, tylko widzisz, gdyby była 18'' to nawet bym się nie zastanawiał ani minuty. Jest tylko 16'' i z tego co mi powiedzieli nie ma szansy na 18''. Mimo wszystko dzieki za zainteresowanie.

 

Proszę jeszcze o jakieś wypowiedzi... ludzie poradzcie coś :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Witam wszystkich :). W ostatnich tygodniach w moim CUBE'ie zaszły pewne zmiany i chciałbym sie pochwalić :).

Przerzutka tył - Deore RD-M510 na SRAM x-7 :)

Kaseta - Deore HG50 na SRAM 5.0 8sp

Łańcuch - SRAM PC-951 na ConneX 804

Manetki - Deore 3x9 SL-M511 na SRAM trigger x-7 3x8

Klamki hamulca - Tektro na Avid FR5

Hamulce - Tektro na Avid SD7

 

Nowa waga to w granicach 12,4 kg ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Hehe Nawrotek - Kuba ma Cube'a :D

Ja tam w swoim Aimie poczyniłem wiele zmian...

Aktualnie ramę dopieszcza carbonowa sztyca FSA SLK, wraz z siodłem FSA SLK na tytanowych prętach :o

Buduję kółka - przednie na 63gramowej szosowej piescie/ tylnie na xt 08 CL i na super-mega-hiper rzadko spotykanych obręczach Alexrims Equalizer {445g sztuka}

Do tyłu wsadzam tarczę XTR CL, przykuła mi oko z wyglądu i wagi, a zaciskać tą tarczę będzie... hamulec mechaniczny Novatec {rzadko spotykany - kolejny "rarytas"} kupiony za 15 zł <lol>

Mój Cube Aim robi się one-and-only , z v brakiem z przodu i tarczówką z tyłu i oryginalnym bikerem na siodle :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Sztyca dzisiaj przyszła, jutro kupię zacisk 2 linki i pancerz, oraz klocki hamulcowe :)

Jutro oficjalna premiera i pierwszy trening na nim :)

Opiszę wszelkie wrażenia po jeździe.

 

A i dodam, że mostek jeszcze tutaj 115mm, ale czekam na 100mm aż mi poczta przyniesie, będzie Pro PLT.

 

193f87aa93b8a6bc.jpg

b26dffcc8f32d1b2.jpg

bb1df5fc794880fa.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tam otoczenie :P

Przynajmniej mogę smrodzić farbami, rozpuszczalnikami itp. do woli xD

Siodło mi wujek przyśle z wloch (slr) razem z pedałkami xtr i paroma innymi częściami :)

Miał mi teraz dać, ale zostało mu czerwone a to kolorystycznie w ogóle by nie pasowało do mojego;)

Bo białe wsadził do swojego epica, a do szosy kupił jakieś ze speca ultralekkie.

 

W ogóle dzisiaj zmasakrowałem farbę na ramie wsadzając za mały zacisk sztcy, bo sprzedawca z roerowego powiedział że będzie dobry xD

I teraz go przepraszaszam za mą brutalność B)

 

Całe szczęście, że jak założę zacisk to nie będzie tej masakry widać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...