Skocz do zawartości

Cube Exclusive Club


jarus220

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Byłem dzisiaj w sklepie po upatrzonegu kubusia ale niestety moj pech jeżeli chodzi o kupno rowerków nadal mnie przesladuje-rower zostal sprzedany :( Wie ktoś gdzie można dostać cube accid 2012 w rozmiarze 20 cali, kolor wylacznie czarny ? W sklepie powiedzieli,ze sciagniecie prawdopodobnie nie wykonalne. Importer Cube sprowadza strasznie malo rowerow-juz brakuje a mamy poczatek sezonu :(

Jestem z Olsztyna i jak to bywa bede musial zrobic ok 200km i to jest górna granica ktora moge przebyc jadac po rower...Za wczesniejszym zrobilem ponad 500km :P Ah te moje zachcianki :/

 

 

 

 

 

 

 

A sami wiecie,ze bez roweru-jak bez nogi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Byłem dzisiaj w sklepie po upatrzonegu kubusia ale niestety moj pech jeżeli chodzi o kupno rowerków nadal mnie przesladuje-rower zostal sprzedany :( Wie ktoś gdzie można dostać cube accid 2012 w rozmiarze 20 cali, kolor wylacznie czarny ?

Jestem z Olsztyna i jak to bywa bede musial zrobic ok 200km i to jest górna granica ktora moge przebyc jadac po rower...Za wczesniejszym zrobilem ponad 500km :P Ah te moje zachcianki :/

 

O takiego chodzi?

http://allegro.pl/rower-cube-acid-rozmiar-2012-20-kurier-0zl-i2292065362.html

 

Do Bydgoszczy masz akurat jakies 200km, chociaz jesli jestes pewien rozmiaru, to taniej wyjdzie zamówic kurierem - przesyłka gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karbeti u Ciućkowskiego jest szaro niebieski-moim zdaniem niezwykle brzydki czy tez mało urokliwy ;) na razie poczekam może cos wykombinuja w tym sklepie na kołobrzeskiej-moze uda sie sprowadzic a jak nie to albo gdzies sie przejade albo pozostaje kupno przez internet, w takim przypadku trzeba doliczyc ok 70zł-tak kiedyś było za złozenie roweru. Sam chyba nie dam rady :/ (a to jakiegos narzedzia zabraknie a to wiedzy) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo pozostaje kupno przez internet, w takim przypadku trzeba doliczyc ok 70zł-tak kiedyś było za złozenie roweru. Sam chyba nie dam rady :/ (a to jakiegos narzedzia zabraknie a to wiedzy) :P

 

Kupowałem 2 Cube'y przez internet i w obu przypadkach składanie ograniczało się do dokręcenia kierownicy, załozenia kół, wsadzenia sztycy z siodełkiem i przykręcenia pedałów - 1 klucz i 1 imbus...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Byłem dzisiaj w sklepie po upatrzonegu kubusia ale niestety moj pech jeżeli chodzi o kupno rowerków nadal mnie przesladuje-rower zostal sprzedany :( Wie ktoś gdzie można dostać cube accid 2012 w rozmiarze 20 cali, kolor wylacznie czarny ? W sklepie powiedzieli,ze sciagniecie prawdopodobnie nie wykonalne. Importer Cube sprowadza strasznie malo rowerow-juz brakuje a mamy poczatek sezonu :(

Jestem z Olsztyna i jak to bywa bede musial zrobic ok 200km i to jest górna granica ktora moge przebyc jadac po rower...Za wczesniejszym zrobilem ponad 500km :P Ah te moje zachcianki :/

 

Adam szukaj bo warto = ja właśnie kupilem takiego ale w styczniu w ski team

 

bardzo się zastanawialem nad LTD ale Acid jest w 100 % wystarczający jak na moje potrzeby myśle że nawet najtańszą wersja z seri XC też bym śmigał ale jak juz jest lepszy osprzęt to zawsze na plus. Podoba mi się tez geometria Acida i z tego co wiem jest inna od LTD. Jak to ktoś napisał geometria jest wycieczkowa ale mi to jak najbardziej odpowiada.

 

 

 

 

 

 

 

A sami wiecie,ze bez roweru-jak bez nogi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i stało sie-stałem sie posiadaczej jeszcze jednego kubusia :D

 

Superowy, napisz jakie wrażenia po jeździe

Pozdrawiam

 

Adam mamy identyczne sprzęty :thumbsup:

 

Masz fajne rogi i widzę gripy nowe- co to za rogi ?

 

a ja dzis dokupiłem neoprenową osłone i bidon Cube : )

 

oczywiście gratki !

 

Możesz wrzucić zdjęcie bidonu? jaką ma pojemność?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Dawno mnie tu nie było ale nie miałem czasu wpasc :/

 

A Wiec...maxx78-są to karbonowe rogi gianta Contact SL, Skusiłem sie pomimo kosmicznej ceny, nigdy wczesniej nie uzywalem i nie mialem stycznosci z rogami i pomyslałem sprobuje a jak szaleć to szaleć ;)

Wymieniłem rownież pedały na Accent Volume ( standardowe sa strasznie cieżkie i nie wygladaja za solidnie) Oponki na jakies Maxxisy czy jak im tam :P Troszke bardziej szosowe jak smart samy ;)

 

A teraz czas na relacje z jazdy- przesiadka z Cube Sl Cross Pro..Pierwsze wrazenia były naprawde pozytywne w lesie bajka amortyzator po przesiadce z jakiejs sprezyny niebo a ziemia. Niestety jest jedno ale-po pewnym czasie zaczeło mi cos w tym rowerku przeszkadzac :/ Wnioskuje,że rowerek jest na mnie za duży czego nie zauważyłem podczas jazdy pod sklepem, albo czegos mi brakuje do szczescia w geometrii :/

Szybki to ten rower nie jest a myslełem,że bedzie to ciut szybsza maszyna patrszac jak co niektórzy smigaja na swych mtb-niektórych nie idzie dogonic moim crossem (dodam,ze moja srednia predkosc poruszania sie Cross Pro z jak na razie przejechanych 4tys km wynosi 26,4km/h) :P

Nie wiem co mna kierowało kupujac taki rower tzn jeżeli chodzi o wielkosc-teraz czytajac "jak dobrac rozmiar ramy" wnioskuje,ze powinna być to 18-może 19ka ;(

Chodź z niektórych wyliczeń wyliczyłem,ze ma być to rama 20 cali. Posiadam proporcjonalna budowe ciała mieże jakies 180-182. No i teraz mysle co z tym fantem zrobic :icon_question:

 

p.s. carusec ja rownież posiadam bidon cube zdjecia załaczyłem do linku wyzej (Picassa Web) czeka na montaz-zdjecia tak na szybko telefonem ale sa ;)

 

A moze po prostu musze sie przyzwyczaic do nowego roweru i niepotrzebie panikuje ? :s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...