Skocz do zawartości

[zlot] Zlot dużych kół Warszawa


adriansocho

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

Albo nam pozazdroszczą :laugh:

 

LOL!!!

 

na razie to Wy kołpaki mozecie nam zazrościć. Wybrzeże-Warszawa 2:0 w zlotach. I do tego moja obecność podnosi range każdego do kategorii międzynarodowej.

 

Naprawdę musicie się postarac aby nas dogonić, a co dopiero wprawić w zazdrość...

 

Szacunek...

I.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivan nie przesadzaj z tą międzynarodówką i swoją obecnością,może uda mi się zaprosić mistrza Polski w kolarstwie szosowym więc prestiż imprezy zostanie podniesiony :thumbsup: ale muszę człeka zacnego odwiedzić i zapytać co on sądzi o mojej propozycji i czy znajdzie czas dla nas maluczkich,"kołpaki"?? jak my kołpaki to ty "słoik" :sick: :sick: dobra pożartowali bez obrazy czas się brać do działania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

na razie to Wy kołpaki mozecie nam zazrościć. Wybrzeże-Warszawa 2:0 w zlotach. I do tego moja obecność podnosi range każdego do kategorii miedzynarodowej.

 

@Ivan - planujesz nawiedzic kolegow w Warszawie, o ile zlot dojdzie do skutku? BTW, sa juz jakies szczegoly co do wiosennego zlotu wielkokiszkowego (i nie tylko) na poludniu?

Edytowane przez Herodot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W aktualnej formule jest to nie tyle zlot co spotkanie szerszej (miejmy nadzieję) grupy z używającej wielkiej kichy - z udziałem fanów tejże, ale dosiadających czegoś subtelniejszego.

 

Z konkretów jest póki co data. Rozumiem że 21 kwietnia nie wywołuje oporów.

 

Pozostało wybrać miejsce. Skoro KPN to może albo parking w Truskawiu albo parking w Roztoce.

 

Osobiście wolę to drugie, bo o rzut beretem zaczynają się najfajniejsze tereny KPN, ze szczeblem włącznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

@Ivan - planujesz nawiedzic kolegow w Warszawie, o ile zlot dojdzie do skutku? BTW, sa juz jakies szczegoly co do wiosennego zlotu wielkokiszkowego (i nie tylko) na poludniu?

 

 

Słabo to widzę. I to potrójnie słabo.

 

Uno - raczej do 100-licy sie nie wybiorę bo mi nie po drodze.

Due - południe to raczej na razie też wyglada lipnie gdyż...

Tertio - Wiosenny? To jakiś ponury żart jest chyba :verymad: Szybciej zamiast fulla kupię fatbajka lub rakiety śnieżne...

 

Szacunek...

I.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Temat nadal żyje,jak napisał Sol termin dajemy na 21.04.2013,parking w Roztoce więc zapraszamy wszystkich z wielkim kołem i tym małym również nikogo nie dyskwalifikujemy i oby dopisała nam tylko pogoda a uda nam się zapoczątkować miłą inicjatywę paru zapaleńców do wspólnych zabaw na dużych kołach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...